Zavallı Ben’den Kahraman Ben’e Yolculuk

16 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
753 defa okundu.
Zavallı Ben’den Kahraman Ben’e Yolculuk

Merhabalar Sevgili İdeal Haber okuyucuları. Sizinle bu hafta gerçek bir dönüşüm yolculuğu sürecini paylaşacağım.

Merkezimize kendi sorunlarının büyüklüğüne inanmış, kendiyle sürekli savaşan bir beyefendi gelmişti. Görüşme öncesinde ismini bile söylemekten çekinmiş önce Ahmet sonra yok hocam yok yok benim gerçek adım Kemal demişti.

Kemal ile ön görüşmem esnasında kendini çözümsüz gören bir inanç ve bilinçaltı barkod yapısının olduğunu hemen anlamıştım.

SADECE “3” OTURUM

Kemal’e dedim ki; Sen sorununun çözümsüz olduğunu, bugüne kadar her yere gittiğini ve sonuç alamadığını söylüyorsun değil mi?

Evet hocam aynen öyle diyorum. Bundan da yüzde bin eminim dedi.

Bunun üzerine bende Kemal’e sadece “3” OTURUM da senin bilinçaltındaki mevcut utangaçlık, yetersizlik, rezil olma, kişilerin karşısında ki rahatsızlığınızı tamamen silerim dedim. Kemal hiç böyle bir yaklaşım beklemiyordu. Çünkü deneyelim, bakalım, belli bir oranda değişim sağlarız gibi konuşmalara alışmıştı.

Ancak karşısında kesin, net ve kendinden emin bir uzman konuşuyordu.

Kemal kafası karışmış bir şekilde merkezimizden ayrıldı. 1 hafta sonra çalışmaya karar verdiğini ancak kendisinin değişeceğine inanmadığını söyledi. Bende kendisine sadece güldüm ve ilk yolculuğumuza çıkacağımız randevu günü geldi.

Yakın çalışma arkadaşım Kemal’i mucize değişim odasına almıştı ve bende ilk oturum için çalışma odasına geçtim. Yolculuk başlasın dedim.

İLK OTURUM

Kemal şaşırmış içindeki eski utangaçlık, korku, heyecan vb. gibi duygular yok olmuştu. İnanamıyorum diyordu. Bu bir şaka mı? Yoksa ben bir illizyon oyununun içinde miyim? Kemal şaşkın, ürkek, mutlu ben ise kendinden emin bir şekilde gülüyordum.

İKİNCİ OTURUM

Kemal’in beklenti ihlalleri başlamıştı. Bana cesaret, hitabet, sakinlik, algı, kendini sevme vb. gibi özellikler kodlayalım demeye başlamıştı. Be ise Kemal’e eski inançlarına ve kimliğine ne olduğunu sordum? Kemal gözlerime bakarak gülüyordu. Önümüzde sadece üçüncü oturum yolculuğu kalmıştı.

ÜÇÜNCÜ OTURUM

Bu oturum da amacım Kemal’in istekleri ile bilinçaltına “YENİ KEMAL” kimliğinin kodlanması vardı. Yeni Kemal artık ne istediğini bilen, tam özgüvene sahip, içsel dünyada rahatlamış, tam odaklı ve iletişim sihirbazı olan bir bireydi.

İşte böyle; YENİ KEMAL dedim. Sen istesen de istemesen de, inansan da inanmasan da üç oturum yolculuğunda YENİ KEMAL oldun. Haklısınız hocam dedi. Sanki ben hiç eski KEMAL olmamışım.

SIKINTILI “9” YILIMA YAZIK OLMUŞ

Kemal eski kimliğinde tam 9 yıl boyunca sorunlarla mücadele ettiğini, hayatında pek çok şeyi bu eski sıkıntılar yüzünden kaybettiğini söylerken oldukça duygulanmıştı.

Ben ise bu sahnelere o kadar çok alıştım ki anlatamam. Kemal’in hayatında da tüm danışanlarımın hayatında olduğu gibi;

Mustafa Kılınç’tan önceki KEMAL vee

Mustafa Kılınç’tan sonraki KEMAL dönemi yolculuğu başlamıştı.

Kemal, hayatında verdiği en önemli kararın daha önceki deneyimlerinde ki almış olduğu olumsuz sonuçlara rağmen benimle çalışmayı denemeye karar vermesi olduğunu söyledi. Şimdi ise hak ettiği bir ilişkiyi, başarıyı ve sevgiyi yaşıyor….

“Ağzınızdan çıkan ve kulağınızın duyduğu her şey KADERİNİZİ OLUŞTURACAKTIR.”

Mustafa Kılınç

Sevgilerimle….

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On