Takıntılar Üzerine NLPDAP Mucizesi

21 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
846 defa okundu.
Takıntılar Üzerine NLPDAP Mucizesi

NLP DAP Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde NLP Lideri Mustafa Kılınç tarafından bilinçaltı teknik bütünlüğünde yapılan uygulamalar ile takıntılarınıza veda ediyorsunuz.

Hayatınızın kabusu haline gelmiş olan her türlü takıntılı düşünce ve davranış kalıplarına SON..

NLP DAP ve NLP Lideri Mustafa Kılınç’ın çalışmaları size ve sevdiklerinize “TAKINTISIZ BİR HAYAT” yeniden doğuş sunuyor.

Türkiye’de ilk kez “2005” yılında NLP DAP ve Mustafa Kılınç tarafından uygulamaya başlayan “NLP DAP Bireysel Eğitim” programları değişim ve gelişim yaratmaya devam ediyor.

TAKINTIYA SON

Kişilere göre değişim göstermekle birlikte; sayma takıntısı, kontrol etme takıntısı, kulak çekme takıntısı, cinsel takıntılar, güzellik // yakışıklılık takıntısı, ayna takıntısı, merdiven takıntısı, eşya takıntısı, renk takıntısı, ayakkabı takıntısı, güvenlik takıntısı, uzun-kısa takıntısı, burun takıntısı, ilgi takıntısı vb. gibi sizi olumsuz etkileyen, yaşamınızı huzursuz kılan takıntılarınızdan kurtulmanız mümkün.

NLP DAP Danışmanlık ve Eğitim Merkezinin www.nlpdap.com adresinden ya da 0312 428 89 89 nolu telefondan NLP Lideri Mustafa Kılınç ile iletişim kurabilirsiniz.

Takıntılarınızın sizi esir almasına dur deyin…

Güç takıntılarınızda değil aslında sizde.

Elimde değil ki söyleminden uzak durun. Çünkü elinizde.

NLPDAP Kişisel ve Kurumsal Güç Merkezi, hayatı yaşamaya değer kılmak için var…

“Farkı Yaratan Her Zaman Farktır.”

Mustafa Kılınç

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On