UĞUR IŞILAĞI GETİRENLER KIRŞEHİRE İHANET ETMEKTELER

28 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
652 defa okundu.

sait-yanık1
Geçtiğimiz yıllarda Ülkücü olarak yıldızı parlayan ve Ak parti tarafından ülkücülerin oyunu almak için listeye koyup milletvekili seçtiren Ak parti Haziran seçimlerinde Yaptığı yanlıştan dönerek adı sürekli tartışmalı isimler arasına giren mecliste vekiller kanun çıkarmak için canla başla uğraşırken ışılak sabaha kadar mecliste uyuma rekoru kıran kişiciğin üstünü çizdiler baktılar ki bundan bir halt olmaz en iyisi mi biz başka aday koyalım deyip bir kenara çektiler iyide olmuş dediler çünkü Kasım seçimlerinden daha fazla oy alarak o bölgede iki katı Milletvekili çıkartmış oldular.

Bu zat Kırşehir’e gelecekmiş hele bir gel bakalım. Neşet Ertaş’a Halk Sanatçısı değil mahalli sanatçı diyecek kadarda alçalan malum kişi kendi müziklerinin tamamının korsan olduğu söylenmekte daha düne kadar devlet sanatçılığını dahi kabul etmeyen Büyük usta Neşet Ertaş’a laf söyleyecek kadarda büyümüş olan Işılak’ı Ak parti bile şutladı Neşet Ertaş’ın Hayranı olduğu Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan üstünü çizerek Tekrar Milletvekili yapmamış bu korsan sanatçıyı Kırşehir’e getirenler büyük vebal altına gireceklerdir.28 Mayıs’ta Kırşehir’e gelecek olan Sayın Cumhurbaşkanımıza ne diyeceksiniz Kırşehir’e Neşet Ertaş’a Hakaret eden küçük düşürmeye kalkan ışılağı Kırşehir’e getirdik İki milletvekili bir belediye başkanı çıkarmış olan bu Ahiler ve Ozanlar şehrine karşılık iyi oldu mu dedirteceksiniz? Derhâl bu yanlıştan dönünüz! Huzur güven kardeşlik ortamını bozmayınız! Ahi Evran Üniversitesi Bahar Bayramı Şenliklerine bula bula bunumu buldu? Ondan kat kat daha büyük sanatçılar var Kırşehir’e Neşet Ertaş’a Laf söyleyen kişinin getirilmesi bir ihanettir. Ahi Evran Üniversitesinin Neşet Ertaş Konservatuvarı var Kırşehir’in Neşet Ertaş Müzesi var Kırşehir’de Doğup büyüyenler Müziği sevip sevmeyenler bile Neşet Ertaş Hayranıdır onun Müzikleri ile büyümüş onun Müzikleri ile düğünleri olmuştur halaylar çekilmiş mutluluklarına mutluluk katmışlardır. Uğur Işılağı getirmeye Çalışan her kimse üç beş kuruş para kazanacağım diye Kırşehir’e Kırşehir’in değerlerine küfür eden onu küçük düşürenin aklından zoru vardır. Kırşehir’i karıştırmak istiyorlar bir 8 Eylül daha yaşatmak istiyorlar ben şahsen Rektör Vatan Karakaya’ya Uğur ışılağın Kırşehir hakkında bilgilendirilmediğine inanıyorum çünkü Sayın Karakaya İhaneti affetmez yanlışa yanlış diyecek kadar mütevazı doğruları her zaman destekleyecek kadarda cesurdur. Üniversite başka sanatçı getirebilir ama getirmemesi gerekir her gün üç beş vatan evladı şehit gelirken Uğur Işılak gibi birinin getirtilerek eğlence yaptırmak vatana da şehitlere de ihanet olacaktır Rektör Sayın Vatan Karakaya’nın bu yanlışın içinde olmayacağı kanaatindeyiz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On