ZAMAN ÇİZGİSİ TEKNİKLERİYLE HAYATINIZI YENİDEN KEŞFEDİN…

1 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
588 defa okundu.
ZAMAN ÇİZGİSİ TEKNİKLERİYLE HAYATINIZI YENİDEN KEŞFEDİN…

mustafa kılınç resim

21.yy. NLP (NeuroLinguistic Programming)teknik bütünlüğü içerisinde uygulanan “Zaman Çizgisi” teknikleri kişisel geçmişi değiştirmede oldukça etkili.

Zaman Çizgisi; bir insanın bütün kişisel geçmişi (zevkleri ve korkuları, mutluluğu ve üzüntüsü, sevdikleri ve nefret ettikleri, sınırlandıran ve güçlendiren kararları) ile birlikte o insanın kişiliğinin temel kısımlarından birini oluşturmaktadır.

Zaman Çizgisi Tekniği, sadece zamanla ilgili deneyimimizi anlamlandırma değil, olumsuz duyguların ve sınırlandırıcı kararların bizi etkilemesine dair anlayışımızı değiştirme ve önümüzdeki yıllar için anlamlı bir gelecek yaratmanın yollarını tanımlama potansiyeline sahiptir. Çünkü artık Zaman Çizgisi Tekniği ile birlikte insanların zamanla ilgili deneyimlerini anlıyor ve geçmişini oluşturan temel öğeleri değiştirebiliyoruz.

Geleceğinizi Oluşturmanın Sırrı
Zaman Çizgisi Teknikleriyle geçmişteki olumsuz deneyimlerinizin kodunu değiştirip geleceğinizi istediğiniz düşünce, duygu ve davranış şablonunda yaratabilirsiniz. Böylece hayatınızda büyük değişimlere imza atmış olursunuz.

Geçmişiniz, şimdi ve geleceğinizin kodu nerede?
Batılı zihinler gelecek önümüzde geçmiş arkamızda olacak şekilde ileriye dönük olarak üzerinde yürüdüğümüz düz bir çizgi olarak canlandırırlar.

Biz çizgi üzerinde bütün zamanları birbiriyle karışmayacak şekilde noktalar olarak tanımlayabiliriz. Şu an üzerinde bulunduğumuz noktadır, gelecek önümüzdeki bir noktada bulunmaktadır ve bu ikisi arasında kesin gelecek bulunur, arkamızda geçmiş, daha da geride daha da geçmiş…
Bilinçaltı Zihin İle İletişim Kurmak
Zaman Çizgisi Tekniği kapsamında kullanılan “Bilinçaltı Zihin” sözcükleri sıra dışı ve gizemli şeyleri kastetmez. Sadece zihninizin şu an bilincinde olmadığınız kısmına işaret eder. Bilinçaltı zihniniz çok önemli bir parçanızdır. Bilmenizi isterim ki; bilinçaltı zihninizin bütün öğrenilenlerin, davranışların ve değişimlerin kaynağı olmasıdır. Yapmış olduğunuz tüm Öğrenmeler, Davranış ve Değişimler BİLİNÇDIŞIDIR…

 

İletişim Bilgileri:

 

Adres- Tunus Cad. 85/7 Kavaklıdere/ANKARA

Tel-0312 428 89 89

E-mail- nlpdap@nlpdap.com

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN