“Yumurtada Zengin Yiyeceği Oldu”

23 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
217 defa okundu.
“Yumurtada Zengin Yiyeceği Oldu”

Geçtiğimiz haftalarda daha ucuza satılan yumurta, yüzde 50 oranında zamlandı.

“Yumurtada Zengin Yiyeceği Oldu”

Her sabah kahvaltısında sofların olmazsa olmazı arasında yer alan ve mutlaka her evin Dolabında yer alan yumurtaların fiyatları bir düşüp bir artarken, fiyatların ateşinin sönmeyişi dar gelirli ailelerin cebini bir hayli zorluyor. Daha ucuza doymak için Yumurta yiyen birçok kişi varken, son zamanlarda fiyatların düşmeyen ateşinden etkilenen dar gelirliler, yediğimiz yumurta vardı oda zengin yemeği oldu diyerek sitemlerini dile getiriyorlar.

“FİYATLAR BİLİNÇLİ Mİ ARTIRILIYOR?”

Her yıl bu mevsimde fiyatların düşmesinden umut bulan vatandaşların bu yıl son haftalarda Yumurtaya zammın gelmiş olması, Fiyatlar bilinçli mi artırılıyor? Sorusunu yöneltmesine neden oluyor.

VATANDAŞ ŞAŞKIN

Yaz mevsimine rağmen yumurtanın kolisi bizlere pahalı geliyor diyen İlimiz vatandaşları, “Üretimin çok olduğu aylarda fiyatların düşmesi gerekirken daha çok pahalanıyor. Geçtiğimiz yıllara bakıldığında bu aylarda vatandaşlar daha ucuza Yumurta yerken şimdi aynı fiyata bulamıyor. Hiçbir şey yerinde aynı fiyatta kalmıyor ama yine de bir umut oluyor. Ancak bu yıl öyle olmadı” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On