VALİ ŞENTÜRKETEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

6 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
338 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRKETEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

 

kirsehir-valisi-necati-senturk--8-mart-dunya-kadinlar-gunu-nedeniyle-mesaj-yayimladi--11145Kırşehir Valisi Necati Şentürk Anneler Günü Münasebetiyle Bir Mesaj Yayınladı

 

Vali Şentürk 8 Mayıs Anneler Günü mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda: “Yüreklerindeki sonsuz şefkat ve bitmeyen özverileri ile en kıymetli değerimiz olan annelerimiz, hayatta yerleri hiçbir şekilde doldurulmayacak varlıklarımızdır.

Karşılıksız sevmenin, fedakârlığın ve feragatin en güzel örneklerini yaşayarak veren annelerimiz, aynı zamanda geleceğimizin teminatı, milletimizin varlığının güvencesi, çocuklarımıza verdiği manevi değerlerle birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin de en önemli kaynaklarıdır. Annelik gibi kutsal bir sorumluluğu üstlenen kadınlarımız, gelenek ve manevi değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesidir.

Yüce dinimiz İslamiyet’çe Cennetle müjdelenen annelerimize daima ve azami düzeyde ihtimam göstermek, hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduklarını kendilerine bizzat hissettirmek, ebeveyne hürmet konusunda çocuklarımıza örnek olmak büyük önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta milletimize emanet olan şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN