VALİ, MUCUR HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ

16 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
621 defa okundu.
VALİ, MUCUR HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ

Vali, Necati Şentürk, Mucur Hayrettin Ekim Huzurevini ziyaret ederek burada kalan yaşlılarla bir araya geldi.

VALİ, MUCUR HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ

Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen, Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yüzbaşı Harun Ağaç, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçarslan’ın da yer aldığı ziyarette Huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenen Vali Necati Şentürk, Mucur Huzurevi Müdürü Turhal Deveci’den kurum ve kurumda kalan yaşlılar hakkında bilgiler aldı.

Ziyarette konuşan Vali Necati Şentürk, son derece modern şekilde inşa edilen Mucur Hayrettin Ekim Huzurevinde 48 yaşlının kaldığını söyledi.

Huzurevi ziyaretlerini sık sık yaparak burada kalan yaşlılarla sürekli bir araya geldiklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Onların yüzlerini gülerken görmek bizleri de mutlu ediyor. Devletimiz, yaşlılarımızın hayatlarını kolay bir şekilde sürdürebilmeleri Huzurevlerinde için her türlü imkânı sağlamış durumda. Bizleri büyük fedakârlıklarla büyüterek bugünlere hazırlayan büyüklerimize olan borcumuzu asla ödeyemeyiz. Bütün yaşlılarımıza sağlıklı ve huzurlu ömürler diliyorum.” dedi.

Huzurevi sakinleri de kendilerini ziyaret ederek mutlu olmalarına sebep olan Vali Şentürk’e hayır dualarında bulundular.

Ayrıca, Afrin’de terör hedeflerine yönelik olarak başlatılan Zeytin Dalı Harekâtında şehit olan kahramanlarımıza Mevlid okutulan program, Şentürk, ve diğer protokol tarafından Mucur’daki şehit ailelerine “18-24 Mart Şehitler Haftası” nedeniyle plaket vermesi ile devam etti.

Fatma Bacı Sevgi Evleri’nde kalan çocukların çeşitli ilahiler seslendirdiği ve kendi yaptıkları ‘zeytindalı’ maketini Vali Şentürk, hediye ettiği program, Kuran-ı Kerim tilaveti ile sona erdi.

Valilik Basın Büro

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On