TOPLUM DESTEKLİLERDEN TOPLUMA DESTEK

28 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
390 defa okundu.
TOPLUM DESTEKLİLERDEN TOPLUMA DESTEK

indir (1)

Kırşehir Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri Kırşehirlileri bilgilendiriyor.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri esnafları ve Kırşehir merkezde halkın yoğun olduğu yerlerde bulunan vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri bilinçlendirici broşürler dağıtarak vatandaşın sorularını cevaplıyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz hafta Cuma(20 Mart 2015) günü Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince; “Güvenli Üniversite, Korsan ve Taklite Sıfır Tolerans, Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü Düzenleme Hakkının Kullanılması, Sporda Şiddete Son” konu başlıklarından oluşan bilgilendirici ve bilinçlendirici 4 farklı broşür vatandaşlara dağıtılarak, vatandaşların bilgilendirilmesi sağlandı.

Toplum Destekli Şube ekipleri vatandaşların mağdur olmamaları için, önleyici polislik kapsamında suç öncesi çalışmalarına da devam ediyor.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada Kırşehir halkını bilgilendirmeye yönelik çalışmaların önümüzdeki günlerde de devam edeceği ifade edildi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN