Sünnet şöleni kayıtları başladı

6 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
375 defa okundu.
Sünnet şöleni kayıtları başladı

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Sünnet Şöleni başvuruları başladı.

Sünnet şöleni kayıtları başladıKırşehir Belediyesi 6. Geleneksel Sünnet Şöleni’ne çocukları sünnet olacak tüm aileleri kayıt için davet eden Başkan Bahçeci, müracaatların Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacağını ve müracaatların sonunda Sünnet Şöleni’nin hangi tarihte yapılacağını ilerleyen günlerde açıklayacaklarını söyledi.

Bahçeci, Sosyal Belediyeciliğin gerektirdiği konularda ellerinden geldiğince halka hizmet etmeye çalıştıklarını hatırlatarak, “Beş yılda yaklaşık bin çocuğumuzu ücretsiz sünnet ettirerek mutlu günlerine ortak olduk. Bu yıl altıncısını yapacağımız Geleneksel Sünnet Şöleni’nde yine çocuklara sünnet kıyafetlerini ücretsiz dağıtacağız. Sünnet Şöleni’ne kayıtlar başladı ve devam ediyor.  Vatandaşların başvuruda bulunmak için sünnet olacak olan çocuğunun ve kendisinin nüfus cüzdanı ile birlikte Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekiyor.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On