ŞİMDİYE KADAR NEREDEYDİNİZ?

10 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
664 defa okundu.
ŞİMDİYE KADAR NEREDEYDİNİZ?

ŞİMDİYE KADAR NEREDEYDİNİZ?

Sevgili 40 Arena Gazetesi okuyucuları Gazetemiz 40 Arena duruşuyla çizgisiyle görüşüyle yazdıkları ile hep sizlerin ’de takdir ettiği gibi bozulmayan bir çizgisi her dönem dik duruşu olmuştur zaman zaman görüşlerimiz her siyasi partide kendilerine bir yol gösterici olmuştur, olmaya ’da devam etmektedir, bazen insan kendi kendine sormadan edemiyor, bir zamanlar bir spor yorumcusu vardı vay anasına sayın seyirciler derdi. Bizde dünün siyasetçilerine vay anasına demekteyiz  be abi .

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde CHP’nin birçok yerde Seçimleri ezici üstünlükle alması siyasi dengeleri değiştirirken AKP ‘yi de büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.23 Haziran İstanbul seçimlerinde Sayın Ekrem İmamoğlu’nun ezici bir oy alarak AKP’nin çöküşünü hızlandırdı.  Elbette bu başarı sadece siyasetçilerin değildir AKP’nin yanlış politikaları adam kayırmacıları liyakatsiz işe yerleştirmeler Kamu malına zarar vermeler gereksiz savurganlık ve en önemlisi de Belediyelerdeki vurgunlar. Hal böyle olunca Millet iradesini elbette Bu ülkenin 96 Yıllık çınarına Cumhuriyetin Sigortası olan partisi CHP’ye oylarını vererek giden yanlışa dur demişlerdir.

Cumhuriyet Tarihinde İSTANBUL ANKARA VE İZMİR CHP’nin yönetimine geçmiştir. Kırşehir’inde Hakkını yememek gerekir. Sayın Selahattin Ekicioğlu her seçim döneminde Ak Parti siyasetçilerine büyük yenilgiler verdi İki dönem Ticaret odası seçimlerinde. AKP ye bu yenilgi tattırdı, tek başına olmadı elbette. CHP’nin Türkiye genelinde vermiş olduğu bir Rüzgar, AKP Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin Kibirli, İnsanları ezen, hor gören aşağılayan davranışları Parti Örgütünü yok sayması tek başına hareket edip Parti Teşkilatını kendini üzerinde gören anlayışı, MHP Adayı Olan Onur Köksal’ın MHP İl ve İlçe Teşkilatının seçimlere sonuna kadar Asılması ve iddiası AKP’nin ve Yaşar Bahçecinin sonunu getirdi.

Sayın Selahattin Ekicioğlu’nun zaman zaman tasarruf tedbirlerini açıklarken biz 40 Arena Gazetesi olarak 2017 yılında yazmaya başladık.16 Ekim 2017 Yılında Gazetemiz 40 Arena şöyle bir başlık atmıştı’ ’Belediyenin Yaptığı saygısızlık ve Büyük Sorumsuzluktur’’ Haberimizde Kırşehir Belediyesinin Araç kiralama ne kadar bir İsraf yaptığını kalem kalem yazarken Kırşehir Belediyesini nasıl zarara uğratıldığınızı yazarken Kırşehir Belediyesi Avukatı Sait Baş yazdıklarımızın yanlış olduğunu, Söz konusu haberin tamamı yanlı ve asılsızdır denilerek Mahkemeden tekzip kararı aldırtmıştır. Biz Bunları O zamanın CHP Kırşehir İl Başkanı olan Yılmaz Zengin’den almıştık ama Yılmaz Zengin Haberinin arkasında durmayarak bizleri yalnız bırakmıştı. Biz ne yazmıştık Belediye Kiralamış olduğu Makam aracını büyük bir bedelle kiralayarak Belediyeyi zarara uğratmaktadır yazdık. (125.000 TL) Avukat Sait Başın Bize göndermiş olduğu 3. Noterinden 23 Ekim 2017 tarihinde 125 000 değil Aylık 2010 TL(İki bin On tl)Üç Yıllık Kira Bedeli olan 72.360 TL olarak kendi beyanı ikinci araç içinde aynı kira bedeliyle kiralanmış olup sözde bizim yazdıklarımızı asılsız olduğunu belirterek toplamda üç yıllığına 135.000 TL kiraladıklarını Noter kanalıyla ve sözleşme Fotokopisiyle bize yollamışlardır. Biz Ne Yazmışız? 125.000TL On bin TL Eksik yazmışız.

Aralık 2017 Yılında Bizim Aboneliğimizi iptal ederek bize devletin Parasıyla ceza vermişlerdir.

15 yıldır Sarı Basın Kartı Taşıyorum ve Beş yıldır da Kırşehir Basın Konseyi Başkanlığını yürütmekteyim Bizleri Basın Toplantılarına davet etmeyerek yok saymaya çalıştılar. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu İsrafı durdurduk, Cemaat ve vakıfların suyunu kestik derken, O zamanın CHP Belediye Meclis üyeleri şimdiki İl Başkanı Baran Genç Kırşehir CHP İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Güven ve diğer Dört CHP Belediye Meclis üyeleri, Sizlere Mesaj yolladım. 21 Aralık 2017 Mesaj Şöyle ‘’Sayın Meclis Üyem 40 Arena Gazetesi Olarak Bağımsız Gazeteciliğin ve Muhalefetin sesi olarak Kırşehir Belediyesini eleştirdiğimizden dolayı Gazete Aboneliğimiz iptal edilmiştir İlk Meclis toplantısında Gündeme Getirmenizi Devletin Parası ile Gazetecileri hizaya getirilmesine müsaade etmeyeceğinize inanarak Sizlere saygılarımı iletirim. ’Şimdide geçmişsiniz Belediye başkanının yanına elleriniz yarılırcasına alkış tutuyorsunuz. Bizler Yaşar Bahçeci’nin yaptıklarını kamuoyuna açıklarken hangi gazetecinin yanında oldunuz, Hangi yolsuzluğu açıkladınız hangi israfı bizlerle paylaştınız hangi partilinizin işine yardımcı oldunuz.  O zaman neredeydiniz diye sormak gerekiyor diye.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On