Seminer Düzenlendi

13 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
452 defa okundu.

DSC_6280

 

Ahi Evran Üniversitesi’nde “Deneyimsel Tasarım Öğretisi – İletişim Ustalığı Tanıtım Semineri” Verildi

 

Ahi Evran Üniversitesi Kişisel ve Kariyer Gelişim Topluluğu tarafından “Deneyimsel Tasarım Öğretisi – İletişim Ustalığı Tanıtım Semineri” düzenlendi. Konuşmacı olarak Stratejist/Danışman Nevra Arer’in katıldığı ve Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen seminere akademik ve idari personel, Ahi Evran Üniversitesi öğrencileri ile öğretmenleri eşliğinde liseli öğrenciler katıldı.

Seminerde iletişimin anlamı ve iletişim çeşitlerinden bahseden Stratejist/Danışman Nevra Erer, iletişimin hayatımızdaki önemine değindi. İletişimin temelinin ihtiyaç giderme olduğunu söyleyen Arer, ihtiyaç bittiğinde iletişimin de bittiğini ifade etti. Deneyimsel Tasarım Öğretisine değinen Nevra Arer, bu öğretinin insanların geçmişte biriktirdikleri yaşanmışlıkları geleceğe nasıl yönlendirecekleri konusunda yol gösterici olduğunu ifade etti. İletişimde yaşanmışlığın çok önemli olduğunu ama yaşanmışlığın yanında da deneyimin gerektiğini belirten Arer, “Deneyim yoksa yaşanmışlığın bir önemi yok.” dedi.

Öğrencilerle sohbet havasında geçen seminerde Stratejist/Danışman Nevra Arer, birkaç öğrenciye soru yönelterek onların hangi iletişim tipine sahip olduklarına ilişkin bilgiler verdi.

HABER MERKEZİ

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN