MUCUR BELEDİYESİ SORULARA CEVAP VERECEKMİ?

5 Temmuz 2024
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
469 defa okundu.
MUCUR BELEDİYESİ SORULARA CEVAP VERECEKMİ?

AK PARTİ İKTİDARININ SATMA, SATIŞLARI GİZLEME, HESAP VERMEME, YANDAŞLARI KOLLAMA ALIŞKANLIĞI NE YAZIK Kİ, MUCUR BELEDİYESİNDE DE YAŞANMAKTADIR.
ESKİ VE YENİ BAŞKAN ARSA, BELEDİYE BİNASI, HALI SAHA,YOL VE PARK SATARAK GELİR ELDE EDİLDİ?
MUCUR VE ÇEVRESİNDE 200 Ü AŞKIN ARSALAR SATILDI. KİMLER ALDI? KAÇA ALDI? SATIŞTAN ELDE EDİLEN PARALAR NEREDE? BİLEN VAR MI? ENCÜMENLER BİLE BİLMİYOR. BİLSELER DE SÖYLEMEKTEN NEDEN KAÇINIYORLAR.
SATILAN ARSALARDAN ENCÜMENLER KAÇAR ARSA ALDI? SEÇİMLERDE BAŞKANLARA DESTEK VEREN İŞ ADAMLARI, ZENGİNLER KAÇAR ARSA ALDI? BİLEN VAR MI?
SATIŞLARDAN ALINAN PARALARIN AKIBETİNİ BİLEMİYORUZ.BİLEN VARMI?
ÖĞRENDİĞİMİZE GÖRE BELEDİYE ENCÜMENLER İNCE MUCUR’DA Kİ BAZI ÇOCUK VE OYUN PARKLARININ, MESİRE YERLERİNİN SATILMASI KARARININ VERİLDİĞİNİ NE YAZIK Kİ ÖĞRENDİK.
PARKLARIN SATILMASINA M.H.P. Lİ ENCÜMENLER KARŞI ÇIKMIŞLAR. İYİ PARTİ Lİ ENCÜMENLE, C.H.P. Lİ ENCÜMENLERDE B.B.P. Lİ ENCÜMENLERİN YANINDA YER ALARAK ÇOĞUNLUĞU ELDE EDEREK PARKLARIN SATIŞINI ONAYLADIKLARI DOĞRU
BU SATIŞLARI ONAYLAYAN ENCÜMENLER VEYA YAKINLARI SATILAN YERLERİ ALACAKLAR MI?
BENİM BİLDİĞİM, BELEDİYELER PARKLAR AÇAR, OYUN SAHALARINI ÇOĞALTIR.HALKA HİZMETTE YARIŞIR.
SEÇİMDE DESTEK VEREN İŞ ADAMLARI, YANDAŞLAR SİZLER DE ALACAK MISINIZ?
DAHA ÖNCE ASKERLİK ŞUBESİNİN KARŞISINDA Kİ PARKIN SATILMASINI UNUTMADIK.
ÜÇ AYDIR MAAŞ ALAMAYANLARI NEDEN İŞE ALDILAR? BUNLAR, HANGİ İŞİ YAPIYORLAR? SEÇİMDEN BU YANA BEKLENİLEN HİZMETLER OLMADI.
EKSİKLERİ, YANLIŞLARI DÜZELTECEĞİNİ,YENİ SAYFA AÇACAĞINI BEYAN EDEN BAŞKAN, SİZDEN BEKLENİLENİ MUCUR HALKI BULAMIYOR.
ŞEFFAFLIK OLSUN. HESAP VERİLSİN.GİZLİ KAPAKLI İŞLER OLMASIN.
ESKİ BELEDİYE BAŞKANININ 400 TRİLYON BORÇ BIRAKTIĞINI SÖYLÜYORLAR. HALKA GERÇEKLER AÇIKLANSIN.SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUNMU?BULUNMAYI DÜŞÜNÜYORMUSUN?
YÜZLERCE ARSA SATILIYOR. DEVLETİN GÖNDERDİĞİ ÖDENEKLER OLMASINA RAĞMEN BU KADAR KORKUNÇ BORÇLAR NASIL OLDU?
“HAKSIZLIKLAR KARŞISINDA SUSAN ŞEYTANLARDAN OLMAYACAĞIM.” DÜRÜST VE CESUR YÜREKLİ KİŞİLER ORTAYA ÇIKMALI. ÜLKEDE ADALETİN YAVAŞ İŞLEDİĞİNİ BİLİYORUZ. BUNDAN CESARET ALANLAR BİLDİKLERİNİ YAPMAKTAN GERİ DURMUYORLAR.BUNLARA DUR DİYEN OLACAKMI?
GEÇMİŞ DÖNEMLERDE BELEDİYEDE Kİ YAPILAN İNCELEMELERDE, SORUŞTURMALARDA 96 KİŞİNİN AĞIR CEZADA İFADE VERDİĞİNİ BİLİYORUZ. YETER ARTIK UYANSINLAR.ADALET İŞLESİN.MUCUR LAYIK OLDUĞU YERLERE GELSİN.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN