Sanayi Esnafı da “Tamam” Dedi

12 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
19111 defa okundu.
Sanayi Esnafı da “Tamam” Dedi

Sanayi Esnafı da “Tamam” Dedi

Her gittiği yerde büyük bir sevgi ile karşılan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Metin İlhan, Bugünkü Sanayi Esnafı Ziyaretinden de tam destek aldı. Gece Gündüz dinlenmeden çalışmalarını Tüm hızıyla sürdüren 27. Dönem Milletvekili Adayı İlhan, Sanayi Bölgesinde bulunan tüm Esnaf ve Emekçi çalışanlar ile bir araya geldi. Her gittiği ziyarette yüzlerin ve gözlerin gülümsemesi gözlerden kaçmazken birçok Sanayi Esnafı oyumuz size, merak etmeyin, sonuna kadar biz sizin arkanızdayız diyerek Sanayi Esnafından tam destek aldı.

SANAYİ ESNAFINDAN DESTEK YAĞDI

Esnafların büyük bir çoğunluğu tarafından desteklerin verildiği İlhan’a, herkes sevgi dolu gözler ile bakarken tüm esnaf perişanlığını da dile getirerek, biz sizi seçeceğiz ama lütfen şu sorunlarımıza siz çözüm getirin, bu konuda sadece sizden umutluyuz diyerek taleplerini ve dileklerini dile getirdiler.

ESNAF VE VATANDAŞ, CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI İLHAN’DAN UMUTLU

İlhan’a sarılmalara doymayan Esnaf ve Vatandaşlar şöyle konuştular, “Biz sizi çok iyi tanıyoruz. Kırşehir’de oyumuz kesinlikle size. Normalde başka partiye veriyordum ama bu yıl sizden başkasına verecek oyumuz yok bizim. Esnaf yıllardır perişan edildi. Alt Yapı Üst yapı dediler. Esnaf ve vatandaşları mağdur ettiler. Ekonomi berbat, Dolar ve Euro derseniz ateşi düşmüyor. Mazot aldı başını gitti. Bizim artık İktidara verecek tek bir oyumuz bile yok”

“CUMHURİYET HALK PARTİSİ BU GİDİŞATA DUR DİYECEK”

“Cumhuriyet Halk Partisinin çıkarmış olduğu Milletvekili Adayı ve Cumhurbaşkanı Adayı bizim bu sorunlarımıza çözüm getireceği yönünde hiçbir tereddüdümüz yok. Artık gerçekten “TAMAM”. Cumhuriyet Halk Partisi bu gidişata bir dur diyecek” diyerek desteklerini dile getirdiler.

İLHAN, ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞININ SÖZÜNÜ VERDİ

Vatandaşların sorunlarına oldukça hâkim olan ve görev yaptığı 20 yıl süre boyunca tek bir kimseyi bile incitmeyen ve herkes tarafından sevilen 27. Dönem Milletvekili Adayı İlhan ise, vatandaşların sorunlarının tümüne hâkim olduğunu, bu sorunların tamamına da elini taşın altına koyarak sorunlara çözüm getireceğinin sözünü verdi. (Haber: Sümeyye ŞAHİN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On