Ramazan etkinlikleri devam ediyor

16 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2113 defa okundu.
Ramazan etkinlikleri devam ediyor

Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Ramazan Ayı boyunca devam edecek olan etkinlikler devam ediyor.

Ramazan etkinlikleri devam ediyorKırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Ramazan Ayı boyunca devam edecek olan etkinlikler devam ediyor. Hafta sonları Cumartesi günü yapılan etkinliklerde geçtiğimiz hafta tasavvuf müziği sanatçısı Halil Necipoğlu, bu hafta ise tasavvuf müziği sanatçısı Mustafa Caymaz’ın sahne aldığı programla Teravih Namazı sonrası Cacabey Meydanında gerçekleşiyor.

Kırşehirli vatandaşların ve dışarıdan gelen misafirlerimizin ramazan ayının güzelliğini ve maneviyatını yaşamaları için ramazan etkinliklerini gerçekleştirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ; “ Kırşehir Belediyesi olarak başlattığımız ve ramazan ayı boyunca devam edecek olan etkinliklerimiz kapsamında tasavvuf konserleri yapıyoruz. Düzenlediğimiz konserlerle halkımızın kulaklarının pası siliniyor. Ramazan Ayının Kırşehir’imizde güzel geçmesi için etkinliklerimiz Ramazan boyunca devam edecek. Halkımızı devam edecek olan etkinliklere bekliyoruz.

Etkinliklerimizin yanı sıra Meydanımızda açtığımız 30 adet geçici ahşap dükkânımız esnaflarımız tarafından kiralanarak ramazan ayı boyunca yiyecek içecek, giyim, kitap, gibi çeşitli alanlarda satış yapacaklar”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN