Orta Yaşlı Kadınlar Sporla Terapi Yapıyor

19 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
614 defa okundu.
Orta Yaşlı Kadınlar Sporla Terapi Yapıyor

Havalar ısınmasıyla birlikte Kent Parkta yer alan spor aletlerinin bulunduğu parka akın eden orta yaşlı kadınlar, sabah akşam gelerek spor aletleri ile formda kalmaya çalışıyor.

Orta Yaşlı Kadınlar Sporla Terapi Yapıyor

Kent Parkta Spor aletlerinin bulunduğu park bu aralar boş kalmıyor. İlimizde farklı alternatifler bulmayan ve yaşları gereği Spor merkezlerine gitmek yerine Belediyenin yapmış olduğu açık alanda ki parkta bulunan spor aletleri ile spor yapmayı tercih ettiklerini söyleyen orta yaşlı kadınlar, havaların ısınmasıyla formda kalmaya çalışıyor.

KADINLARIN AZMİ BİR FOTOĞRAF KARESİNE SIĞDIRILIYOR

Özellikle sabah ve akşam saatlerinde yoğunluğun yaşandığı Kent Parkta spor aletleri ile spor yapan kadınların gençlere taş çıkardığı belirtiliyor. Spor aşkının yaş tanımadığını gösteren Objektifler kadınların azmini de bir fotoğraf karesine sığdırıyor.

GENÇLERE TAŞ ÇIKARIYOR

Kadınları gören gençler bizlere taş çıkarıyor diyerek, kadınların spor azmini kıskanıyoruz şeklinde yorumlar yapıyor. Spor yapan kadınlar ise spor aşkının nereden geldiğini sorduğumuzda başlıyor anlatmaya. Sevgi Yılmaz, “çocukları parka getiriyoruz, onlar eğlenirken bizde onların yanında spor yaparak zaman geçiriyoruz. Kırşehir’de yapabileceğimiz çok fazla alternatifler yok bizde bu şekilde vakit öldürüyoruz” dediler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On