MUCUR’DA Kİ YAPILAŞMA DA Kİ DÜZENSİZLİK BİTECEK Mİ?

5 Temmuz 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
816 defa okundu.
MUCUR’DA Kİ YAPILAŞMA DA Kİ DÜZENSİZLİK BİTECEK Mİ?

         190 ın üzerinde imar yasalarında ki değişiklikler inşaat alanında kargaşayı daha da artırmıştır. Kat mülkiyeti yönetmeliğine be imar yasalarına uyumsuzluk devam edip gitmektedir.

         Geçmiş yıllarda yaşadığımız Ülküm Apartmanında ki çözümsüzlük ve keyfilik neden devam ediyor? Apartmana yapılması gereken sığınak daireye çevrilmiş ve bir vatandaşa satıldığı söylenmektedir.

         Bu yerin araştırmasını yapan yönetim ilgili yerlerden açıklayıcı bilgiler alamamışlar ve ilgili belgeler bulunamamıştır. Sığınak olarak bilinen yer kime satıldı? Kimler sattı? Araştıran yönetim kuruluna ikna edici belgeler neden verilmiyor?Apartman yönetimine ilgili belgeler neden verilmiyor?

         Bu apartmanın borum katında ki daireler genel kurulun izni olmadan kapıların açılması ve bahçe kısmına geçilmesine itiraz edip,yapılan bu keyfiliği normal gören ve yönetime rest çekenler kimlere güveniyor?

         Apartman yöneticisinin 14 kişiden imza toplaması ve belediye ye durumu bir yazı ile bildirmesine rağmen yetkililerin yasalara göre durumu düzeltecekleri yerine kuralı ihlal eden kişi ile uzlaşın, aranızda halledin? Demesini etik bulmuyoruz.

         Her aklına esen apartmanlarda tadilatlara ve değişikliklere giderse, sonu neye varır? Hatalı olan vatandaşların siyasilerden destek alarak keyfiliğini sürdürmesi ve yetkilinin gereğini yapmasını bekliyoruz. Bu durum savcılığa iletildiğinde belediye yetkilileri sıkıntıya gireceklerdir.

         Yapılaşma çarpıklıklarından yeni yapılan binalar için bazı yolların kapatılması ve iptal edilmesi hangi yasaya dayandırılmaktadır?

         Kanunlara uyulsun. Vatandaşlar mağdur edilmesin.Adaletli işler olsun.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On