Misket Büyüklüğünde Dolu Yağdı

6 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
700 defa okundu.
 Misket Büyüklüğünde Dolu Yağdı

KERVAN SARAY MAH NE SEBZE NEDE MEYVE KALDI CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ DOLU HER ŞEYİ MAHVETTİ

Sait Yanık paylaştı: 6 Mayıs 2018 Pazar

Dün gece ilimiz ve ilçelerinde aralıklarla yağan sağanak yağışın ardından bugün ikindi saatlerinde;

 Misket Büyüklüğünde Dolu Yağdı

Meteorolojinin yaptığı uyarıların ardından ilimiz ve ilçelerinde Dolu etkili oldu. Dün gece saatlerinde aralıklarla yağan sağanak yağışının ardından bugün İkindi sularında şiddetli poyrazla başlayan sağanak yağış, kısa süre sonra doluya dönüştü. İlimiz ve ilçelerde etkisini gösteren Misket büyüklüğünde ki dolu yağışı vatandaşlara zor anlar yaşattı. Yaklaşık 20 dakika boyunca ilimiz ilçelerinin kırsal mahallelerinde yağan dolu hazırlıksız yakalanan vatandaşlara zor anlar yaşatırken, bağ ve bahçelere dikilen ekinlere zarar verdi.

ALT YAPI ÇALIŞMALARININ YETERSİZLİĞİ VATANDAŞLARI İSYAN ETTİRDİ

ANİDEN BASTIRAN DOLU VE SAĞANAK YAĞIŞ HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ

Dolu yağışının ardından etkisini gösteren sağanak yağış nedeniyle, Caddeleri su basarken yağışa sokakta yakalanan vatandaşlar kendilerini iş yeri önlerine attı. Dükkânların önünde bulunan saksılar devrilirken vatandaşlar sokakta mahsur kaldı. Dolu yağışı sürücülere ve yayalara büyük sıkıntı yaşattı. Belediyenin uzun süre üzerinde çalıştığı Alt Yapı çalışmalarının yetersiz olması ilimiz de etkisini gösteren Dolu ve Sağanak yağışla gün yüzüne çıktı.

 

CADDE VE MAHALLELERİ SU BASTI, BELEDİYENİN, ALT YAPI ÇALIŞMALARININ YETERSİZLİĞİ İSYAN ETTİRDİ

Etkisini gösteren şiddetli yağan yağmur, kent genelini olumsuz etkiledi. Cadde ve sokakların su altında kaldığı kentte bazı zemin kattaki çok sayıda ev ve iş yerine su sızdı. Kent merkezinde cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu, rögarlar taştı. Sürücüler zor anlar yaşarken, yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar çevredeki iş yerlerine sığındı. Yenice ve Kuşdili Mahallelerinde bazı metruk binaları su bastı.  Baskına maruz kalanlar kendi imkânlarıyla ev ve iş yerlerindeki suları arıtmaya çalıştı. İş yerini ve evini su basan esnaf ve vatandaşlar sitem dolu sözler sarf etti.  Belediyenin Alt yapı Çalışmalarının yetersizliğinden yakınanlar, “yıllarca alt yapı çalışmaları yapıyoruz dediler ve uzun süre rezillik çektik, Beklediğimiz ve çektiğimiz rezillik yetmezmiş gibi yağan sağanak yağışla bir rezillik daha yaşadık. Bu mudur bizim beklentilerimizin karşılığı. Alt yapı çalışmalarının kötü olmasından kaynaklı, bütün eşyalarımız su altında kaldı. Çok fazla zarara uğradık. Yıllarca beklediğimize değseydi keşke” diyerek sitem dolu sözler sarf ettiler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On