MİLLETVEKİLİ ÇETİNKAYA TERÖRÜ LANETLEDİ

3 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
484 defa okundu.
MİLLETVEKİLİ ÇETİNKAYA TERÖRÜ LANETLEDİ

fft261_mf5043618

Kırşehir AK Parti Milletvekili Av. Salih Çetinkaya son günlerde artan terör olaylarına yönelik açıklama yaparak, terör örgütünün yaşattığı zulümleri sert bir dille eleştirdi.

 

Kırşehir AK Parti Milletvekili Av. Salih Çetinkaya, son günlerde artış gösteren terör olayları ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Türkiye çok güçlü bir devlettir. Ülkemiz, terörden medet umanlarla mücadele etmesini bilir” diyen Milletvekili Çetinkaya, halkı birlik olmaya davet etti ve ülkeyi karıştırmaya kalkışanların karşılarında devletin gücünü bulacaklarını dile getirdi.

Çetinkaya; “7 Haziran seçimlerinden sonra önemli bir sürece girdik. Ülkeyi terör olaylarıyla bir yerlere çekmeye çalışanlar, terörden medet ummaya başladılar. Terör nereden gelirse gelsin, karşısında dimdik duran bizleri bulacaktır. Ülke barajını aşarak parlamentoda temsil edilen HDP, terör örgütüyle arasına mesafe koymalıdır. PKK, Kandil ve İmralı ile ilişkilerini kesmelidir. Vatandaşlarımıza yönelik saldırıları kabul edilecek gibi değil. 26-27 yaşındaki gençlerimizin ellerini-kollarını bağladıktan sonra kafasına kurşun sıkmak alçakça bir saldırıdır. Terör odaklarının bu mesajlarına devletimiz gerekli cevabı vermiştir. Türkiye güçlü bir devlettir. Son 10-15 yıl içerisinde önemli bir güce kavuşmuştur. Eskiden 2-3 gün süren müdahale süresi, şimdi 10-15 dakikaya inmiştir. Ülkemiz, vereceği mücadele ile terör belasından kurtulacaktır. Ülkemizin huzur ve güvenini bozmaya yönelik odakları yok etmesini biliriz. Terör ile ilgili sorumluluğu olanları sağduyuya çağırıyor ve terörden uzak durmalarını hatırlatıyoruz.” özdeyişinde bulunarak, gençlere terörden ve propagandalardan uzak durmaları çağrısını yaptı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN