KİŞİLERİ YÖNLENDİREN 19 DAVRANIŞ KALIPLARI”

2 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
954 defa okundu.
KİŞİLERİ YÖNLENDİREN 19 DAVRANIŞ KALIPLARI”

Sizinle bu hafta “KİŞİLERİ YÖNLENDİREN 19 DAVRANIŞ KALIPLARI” kitabımı paylaşacağım…

Yaşam yolculuğunda “Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıpları”nı öğrenmeye ve bunları kullanmaya hoş geldiniz.

Siz çok değerli okuyucularım;

Bu eser, hayatınızdaki kişilerin davranış kalıplarıyla ilgili “SIR” ları verecektir. Çevrenizde ki kişilerin aynı durum ve olaylara nasıl farklı davranış kalıpları ile karşılık verdiklerini görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz…

Ülkemizin ilk ve tek NLP Uzman Eğitimcisi, Yazar ve Siyasi Koçu olarak; bu eserimde, İnsanoğluna ait Bilinçaltı Davranış Kalıplarına ilişkin “Kayıp Sırları” sizlerle paylaştım.

Bilmenizi isterim ki;

Bütün kişiler alışkanlıklara bağlı varlıklardır. Bu alışkanlıklar programlı davranış kalıplarını oluşturur. Bu kalıplara “Davranış Kalıpları” denir. Bütün düşünce, duygu ve davranışlarımızı belirleyen şey bu kalıplardır.

BİLİNÇALTI düzeyde; etkin ilişki ve iletişim kurmak, etkilemek, ikna etmek, satış yapmak, etkin lider yönetici olmak, yönlendirmek, motive temek, algıları ve kişilerin yaklaşımlarını değiştirmek için, iş/akademik ve özel yaşamınızda kendinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için, Güç, Başarı ve Sevgiyle dolu netkin bir “kişi” olmak, fark yaratmak ve kazanmak için “Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıbı” kitabını okuyun , kazanın…

Şu andan itibaren KİŞİLERİ YÖNLENDİREN 19 DAVRANIŞ KALIBIYLA;

· Bütün kişilerin belirli bir davranış kalıbına göre eyleme geçtiğini,

· Kişileri ikna etme ve yönlendirmede ki davranış kalıplarını,

· İlişki ve iletişimlerinizde karşınızdaki kişinin davranış kalıbına uygun yaklaşımları,

· Kişileri motive etmenin Bilinçaltı sırları,

· İnsanların kendilerine göre düşündükleri görüntü, ses ve hislere göre karar aldıkları,

Beyin kullanım kılavuzuna sahip olmak ve tüm insanların “Davranış Kalıplarındaki” sırlarla bütünleşmek için mutlaka okumanız gereken bir eser diyebilirim.

Bu eser ayrıca, kişilerle olan ilişki ve etkileşimlerinizde size tüm şifreleri kıracak tüm kapıları açacak, ihtiyacınız olan “SIR” ları verecektir. Çünkü DAVRANIŞ KALIPLARININ GÜCÜ YAŞAMDA GÜÇ, BAŞARI VE SEVGİNİN ANAHTARIDIR.

Geleceğinize sahip çıkabilmeniz ümidiyle, bu anahtarları sizlerle paylaşmaktan dolayı çok mutluyum. Yaşamınızda her şeyin gönlünüzce olmasını diler güç, başarı ve sevgilerimi sunarım….

“Yeni bir yıl, yeni bir ay, yeni bir hafta yaşantınızda bir şey değiştirmez. Değişmenin bir yolu vardır. Eğer gerçekten değişmek istiyorsanız, içinize yolculuk yapmanız gerekir.”

Mustafa Kılınç

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On