KIRŞEHİR’İN KIZI ASİYE YILDIRIM’DAN BAŞSAĞLIĞI

8 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1143 defa okundu.
KIRŞEHİR’İN KIZI ASİYE YILDIRIM’DAN BAŞSAĞLIĞI

ASİYE YILDIRIM

 

MHP Kırşehir Milletvekili aday adayı Asiye Yıldırım; “Büyük Türk Milletinin Başı Sağolsun”

 

Hakkari Dağlıca’daki terör saldırısına tepki göteren MHP Kırşehir Milletvekili aday adayı Asiye Yıldırım üzüntüsünü yayınladığı mesajıyla dile getirdi. Yıldırım mesajında; “Hakkâri Dağlıca’da yaşanan terör saldırısında çok sayıda kahramanımız şehit düşerken, yaralı ve kayıp askerlerimizin olduğu bildiriliyor.

Öncelikle Şehitlerimize rahmet, kederli ailelerine ve Büyük Türk Milletine başsağlığı diliyorum. Yaralı askerlerimize kısa sürede iyileşmeleri ve acil şifalar temenni ediyorum. Kayıp askerlerimize de sağ salim ulaşılması umudumu koruyorum.

Yaşanan kanlı saldırı “çözüm sürecinde” demokrasi ve barış gibi kavramlarla maskelenmeye çalışılsa da hainler kanlı yüzünü bir kez daha ortaya koymuştur. Milletimizi derin üzüntüye boğan bu vahim olayın müsebbibi başta eli kanlı katil sürüsü PKK olmak üzere dolaylı ya da direkt destek veren, koruyan-kollayanları, omuz verenleri, masum gösterenleri de bir kez daha lanetle kınıyorum.

Konuya ilişkin gayri resmi haberler yoğun bir bilgi kirliliği yapmakta ve milletimizin sabrını zorlamaktadır. Bu kirli senaryonun en önemli bölümlerinden biri de hiç kuşkusuz vatandaşlarımızı birbirine düşürüp ülkemizi bir kargaşaya sürüklemektir. Bu kirli emellerin gerçekleşmemesi, ülkemizin Ortadoğu Ülkelerinin yaşadığı kaosa düşürülmemesi için yetkililerinin bir an önce açıklama yapması ve milletimizi bilgilendirmesi son derece önemlidir. Olayın yabancı ajansların spekülasyonuna bırakılması da ayrıca üzüntü vericidir.

Acımız çok büyük, yüreğimiz dağlandı. Elbette şehitlerimize sahip çıkacağız, elbette tepkimizi dile getireceğiz, bu nokta da herkesin sorumluluk şuuru ve hassasiyeti içinde hareket etmesi ayrıca önem arz etmektedir.

Bir kez daha şehitlerimize rahmet, kederli ailelerine ve Aziz Milletimize başsağlığı, yaralı Mehmetçiklerimize de acil şifalar diliyorum.” özdeyişinde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN