“KIRŞEHİR İYİ PARTİ İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇEN GÜVEN TAZELEDİ”

24 Haziran 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
566 defa okundu.
“KIRŞEHİR İYİ PARTİ İL BAŞKANI MÜFİT GÖÇEN GÜVEN TAZELEDİ”

         İYİ Parti Kırşehir İl Başkanlığı’nın 21 Haziran 2020 tarihinde Neşet ERTAŞ Kültür ve Sanat Merkezinde saat 13.00 başlayan 2. olağan kongresinde başkanlığa yeniden tek aday olan Müfit GÖÇEN seçilmiştir. Kongre, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

         Divan Başkanlığına Genel Merkez Temsilcisi Fuat YILDIRIM, başkan yardımcılığına Mucur İyi Parti İlçe Başkanı Ali AYDEMİR, katip üyeliklerine Akçakent İyi Parti İlçe Başkanı Umut TÜKAY, Çiçekdağı İyi Parti İlçe Başkanı Mehmet DOĞAN ve Merkez ilçe yönetiminden Emine ŞANAL seçilmişlerdir.

         Gündem gereği siyasi konuşmalar yapılmış,Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Nuri ARAZ, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Selahattin EKİCİOĞLU ,Cumhuriyet Halk Partisi İl Bakanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Sayın Metin İLHAN ‘da kısa konuşmalar yapmışlardır.

         Mevcut başkan Müfit GÖÇEN’in tekrar aday olduğu seçimlere kent merkezinden ve ilçelerden çok sayıda partililer katılmışlardır. 493 delegesi bulunan Kırşehir İyi Parti Teşkilatından 278 delege hazır bulunmuş ve oy kullanmışlardır. İl Teşkilatı asıl üyeliklerine 32 üye seçilmiştir.İl Disiplin Kuruluna asıl üye olarak,9 üye seçilmiştir. üst kurul asıl üyelikler içinde 4 üye seçilmiştir.

         Delegelerin oy kullanımının ardından yeniden başkanlığa seçilen Müfit Göçen, partisine kurulduğu günden bu yana hizmet verdiğini, gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini daha iyi günler için fedakarlıklardan kaçmayacaklarını dile getirmiştir.

         Göçen, Kırşehir’de katıldıkları seçimlerde sonuçların belirleyici unsuru olduklarını aktararak, “Kent genelinde yaptığımız çalışmalar ile üye sayımızı arttıracağız ve daha fazla vatandaşımıza ulaşacağız.    Amacımız partimizin politikalarını herkese ulaştırmaktır. İyi, doğru ve dürüst siyaset yapmaya devam edeceğiz. Yönetim kurulunda görev alacak arkadaşlarımız başta olmak üzere seçimin, partimize, şehrimize, milletimize hayırlı olsun diliyorum.” dedi.Asıl üyeliklere seçilenler birlikte fotoğraflar çektirmişlerdir.Kendisine destek veren herkese teşekkür eden Müfit GÖÇEN, kongre sonrasında tebrikleri kabul etmiştir.

         Ali Aydemir. 22.06.2020 . Mucur İyi Parti İlçe Başkanı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN