KIRGARAT-C Başkanı Yanık, CHP’den istifa etti

5 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
294 defa okundu.

Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Başkanı Sait Yanık Cumhuriyet Halk Partisi üyeliğinden istifa ettiğini bildirdi.
Yanık, yaptığı yazılı açıklamada, Kırşehir Yüksek Seçim Kurumu Müdürlüğü’ne giderek doldurduğu dilekçe ile CHP’den istifa ettiğini belirtti.
Dilekçnin bir örneğininde CHP genel merkezine gönderdiğini ifade eden Yanık, şu görüşlere yer verdi:sait yanık
“Yıllardır CHP bir neferiydim. Hiç bir menfaat çıkar beklenti içinde olmadım, ne yazık ki beklentilerimiz umutlarımız hep beklenti içinde kaldı. Yıllardır aynı yönetim aynı başkan, CHP’yi küçültmeden başka bir işe yaramadılar. CHP geçmiş yıllarda Kırşehir’de en tepedeyken son yönetim en diplere indirdi. Ben kişi olarak bu başarısızlığa vurdum duymazlığa ortak olmamak adına yıllardır rozetini taşıdığım CHP’den istifa ediyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On