Karakaya’ya Ziyaret

15 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
632 defa okundu.

ers8

Erasmus Proje Ekibi Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Ziyaret Etti

Ahi Evran Üniversitesi ortaklığında düzenlenen “Avrupa Hatıratları Erasmus+ KA2 Stratejik Ortaklık Projesi” kapsamında proje ekibi, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete, yabancı ortakların temsilcileri ile Ahi Evran Üniversitesi adına Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kocaoğlu ile Öğr. Gör. Mehmet Özdemir katıldı.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, projeye destek verdiklerini ve üniversite olarak böyle bir projede yer almaktan mutlu olduklarını söyledi. Projenin gelecek nesillere önemli mesajlar vereceğine inandığını ifade eden Rektör Karakaya, anılarımızın ve kültürümüzün canlı tutulması açısından projeyi çok önemsediklerini ifade etti. Bu tür projelerin ülkelerin kaynaşmasında ve işbirliklerini artırmada önemli rol oynadığını belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kadın misafirlere karanfil verdi.

Projenin başlangıç toplantısı ise Kırşehir’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Letonya, Malta, İtalya, Bulgaristan’dan gelen proje ortakları ve Kırşehir’den projeye ortak olan kurum temsilcileri ile toplantılar yapıldı. Görüşmelerin ardından proje ortağı kurumlar ziyaret edildi. Üniversitemizi de ziyaret eden yabancı ortaklar, öncelikle Dış İlişkiler Ofisini gezerek yapılan çalışmalar ve işbirlikleri hakkında bilgi aldı.

Ziyaret kapsamında Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Görsel-İşitsel Teknikler Medya Yapımcılığı Bölümüne ait olan ve projenin montajlarının yapılacağı stüdyoyu da gezen yabancı ortaklar, Ahi Evran Üniversitesi temsilcileri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

 

HABER MERKEZİ

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On