Karakaya’ya Ziyaret

20 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2550 defa okundu.

thumbnail_msd1

 

MÜSİAD Yöneticileri Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Ziyaret Etti

 

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kırşehir Şube Başkanı Hasan Eraslan ile Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Sami Nalbantoğlu, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette ülkemiz ve Kırşehir’in genel durumu görüşüldü.

Kırşehir’in sanayi alanındaki durumu hakkında detaylı bilgiler veren MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Sami Nalbantoğlu, Ahi Evran Üniversitesi’nin Kırşehir’in kalkınmasında öncelikli rol alan başarılı çalışmalarını da yakından takip ettiklerini söyledi. Ülkemizin gelişmesinde üniversitelerin önemli katkılarının olduğunu vurgulayan Nalbantoğlu, bu kapsamda Ahi Evran Üniversitesinin de hem ülkemiz hem de Kırşehir için önemli atılımlarının olduğunu söyledi.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitelerin artık sadece bilim üreten yerler olmadığını aynı zamanda bulundukları illerin kalkınmasına katkı sağlayan çalışmalar yapan kurumlar olduğunu söyledi. Bu alanda Ahi Evran Üniversitesi’nin önemli projeleri olduğunu da söyleyen Rektör Karakaya, Kırşehir’in ve ülkemizin kalkınması adına özveriyle çalıştıklarını ifade etti.               Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Rektör Karakaya, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Sami Nalbantoğlu ve Kırşehir Şube Başkanı Hasan Eraslan’a teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN