Kaman’da CHP’nin Düzenlediği İftar Programında 2-0 Coşkusu Yaşandı

8 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
483 defa okundu.
Kaman’da CHP’nin Düzenlediği İftar Programında 2-0 Coşkusu Yaşandı

 

CHP Kaman İlçe Başkanı Nafi Erbaşı ve Milletvekili Adayları Metin İlhan ve Çağdaş Gökalp’ın düzenlemiş olduğu İftar Programı yaklaşık 1300 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

Kaman’da CHP’nin Düzenlediği İftar Programında 2-0 Coşkusu Yaşandı

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Metin İlhan, Çağdaş Gökalp ve Parti Yönetimi Kaman’da düzenlenen İftar Programında 1300 kişinin katılımı ile bir araya geldi. Kaman İlçe Başkanı Nafi Erbaşı, Milletvekili adayları Metin İlhan ve Çağdaş Gökalp’ın düzenlemiş olduğu iftar programında parti yönetimi ve Milletvekili adayları coşkulu bir kalabalık ile karşılandı. İl ve İlçe yönetimleri, milletvekili adayları, eski İl Başkanları, eski Milletvekili adayları, Gençlik Kolları başkanları, Belediye Meclis üyeleri, Kaman İyi Parti Yönetim Kurulunun katılımıyla birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Gerçekleşen İftar Programında bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, “Hep beraber omuz omuza verip el ele götürerek gerekeni yapacaklarını” söyledi ve ekledi,

“KAMAN İLÇEM ARTIK KAMAN DİYOR”

“Kaman’ımın güzel insanları hepiniz hoş geldiniz. Sizlerle birlikte bu gecede birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gece de emeği geçen bu programı organize eden başta Kaman İlçe Başkanımıza, Milletvekili adaylarımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Kaman ilçem artık Taman diyor. Önümüzde zorlu bir süreç var. Az bir süreç kaldı. Bu süreci hep beraber omuz omuza el ele götürmemiz için hep birlikte gerekeni yapacağımıza inanıyorum”

“EN BÜYÜK SORUN CUMHURİYET VE REJİM ELDEN GİDİYOR”

Kimse Oy Kullanmaya gitmemezlik yapmasın diyen Dr. Metin İlhan ise, “Sizleri burada görmekten çok mutluluk duydum. 20 yıldır Kırşehir Devlet Hastanesinde vatandaşlarımıza hizmet ediyorum. Ülkemiz zorlu bir dönemden geçiyor. Çok büyük sıkıntılarımız var. En büyük sıkıntımız işsizlik, Ekonomik, sağlık, eğitim, çiftçinin, esnafın, yargının, adaletin, hukukun ve bunun gibi birçok sorunlar var. Hangi İktidar olursa olsun bu sorunların önüne geçilmesi gerekiyor. 24 Haziran’da Ak Parti Hükümetine tamam Deyip kesinlikle göndermemiz lazım. Çünkü en büyük sorun Cumhuriyet ve Rejim elden gidiyor. Buna kesinlikle çözüm bulmamız lazım. Bizim Parlamenter sistemden yana olmamız lazım. Burada hepimiz 24 Haziran’da giderek oyumuzu kullanalım. Kimse oy kullanmaya gitmemezlik yapmasın. Laik Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatalım”

“BEN SİZDEN OY İSTEMİYORUM, İSTEYEMEM BEN SİZDEN TAM DESTEK İSTİYORUM”

Pazartesi günü ayağım birden şişti, hızım 180’ndi, 120’ye düştü. Ayağım kopsa 100’den aşağı düşmeyecek diyen Çağdaş Gökalp, burada yaptığı konuşmasında, “Ben burada özlem ve hasreti gördüm. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kaman’da Milletvekili çıkarma heyecanı ve özlemi var. Hepimizin isteği Türkiye’nin bu kötü gidişatına dur demek. İç Anadolu Bölgesinden başlayarak Türkiye en yakın zamanda Cumhuriyet Halk Partisi İktidarın başını çektiği bir iktidarı yakalamak. Biz bunu kadınlar, gençler için yakalayacağız. Eve seçim süreci için geç gidiyorum. Eşimde bana neden geç geliyorsun ayağın şiş diyor. Bende gelmek zorundayım, yatamam, dinlenemem, uyuyamam çünkü vakit yok diyorum.  Ben sizden oy istemiyorum, isteyemem ben sizden tam destek istiyorum. Kırşehir ve Kaman birleştiğinde seçim atmosferinde tek adayım ve ilçemizin de tek adayına sahip çıkacağına inanıyorum. Kaman benim baba ocağım. Ben burayı asla terk edemem ve buradan asla ayrılamam. Yollarıma altın döşeseler ben yine gidemem. Aranızdayım, Evladınızım ve kardeşinizim. Ben sizleri unutmayacağım gibi sizlerde beni unutmayın. 24 Haziran’da gereken cevabı vereceğinize inanıyorum. Kaman tamam diyor bende tamam diyorum”

Kaman İlçe Başkanı Nafi Erbaşı, “Boztepe, Mucur, Çiçekdağı, Akpınar İyi Parti İlçe Başkalarına da ayrıca geldikleri için teşekkür ediyorum. Düzenlemiş olduğumuz bu iftar programına katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum”

“MİLLETVEKİLİ ADAYLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Kaderine terk edilmiş mazlum halkın Milletvekilleri olacak diyen Yılmaz Zengin ise, “Birer lokma paylaşmak vesiledir. Esas vesile olan laik Demokratik Türkiye Cumhuriyeti’ne hep birlikte sahip çıkmaktır. Biz de inanıyoruz ki Kaman’ın saygı değer insanlar çocuklarını dahi alıp geldiyse Birlik ve beraberlik içerisinde bağımsız bir Türkiye için toplanmış bulunuyorsunuz.  24 Haziran’da inşallah çok güzel bir sonuç alacağız. Kaman İlçe halkı Toplanmış Ülkemiz de bulunan büyük bir ayıba 24 Haziran’da son verecektir. Yıllardır Kaman’da farklı partiler iktidarlardalardı. İnanıyoruz ki 24 Haziran’da Metin İlhan’ı ve Çağdaş Gökalp’ı Meclise göndereceğiz. 2 Milletvekilimiz de Meclise gittiğinde Lobilerin değil Kobilerin kaderine terk edilmiş mazlum halkın Milletvekilleri olacak. Biz buna inanıyoruz, Buna kefiliz. 2 Milletvekilimiz de Ankara’ya meclise gittiğinde ilk yapacakları iş, ürettiği ürünün kıymetini bilmeyen insanlara hesap sormak için ve Çiftçilerin hesabını sormak için gidecek. Biz Kaman’a şu sözü verdik. Yerel yönetimlerini temsil edeceğiz. Bu insanların hakları hukukları gasp edildi. Bizde Milletvekili adaylarımıza sahip çıkacağız. 24 Haziran Laik Demokratik Türkiye Cumhuriyeti için hayırlı uğurlu olsun. Kaderine terk edilmiş çiftçilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum”

“AKP ANLAYIŞI TEKRAR 24 HAZİRAN’DA CUMHURBAŞKANLIĞINI VE MECLİSİN ÇOĞUNLUĞUNU ELDE EDERSE VAY HALİMİZE”

Coşkunuzdan, gözlerinizin enerjinizden şunu gördük, Sizler Atatürk’ü, İnönüyü, Deniz Baykal’ı özlemişsiniz diyen Eski Milletvekili Coşkun Gökalp, “Asıl önemlisi Cumhuriyetin kuruluşunda katkısı olan Devleti ve Cumhuriyeti kuran Cumhuriyet Halk Partisini özlemişsiniz. Cumhuriyet Halk Partisi olmak bir ayrıcalıktır. Ülkenin içinde bulunduğu durumu benden daha iyi biliyorsunuz ve sıkıntı içinde yaşıyorsunuz. Bunun hep birlikte bilincindeyiz. Türkiye hem içte hem de dışta son derece sıkıntılı bir süreç yaşıyor. Burada bulunan insanların dışarı çıktığında ne can nede mal güvenliği vardır. Bu AKP anlayışı tekrar 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığını ve Meclisin çoğunluğunu elde ederse vay halimize. Çocuklarımızın torunlarımızın geleceği için bu seçimde hiç aksatmadan çalışmaya ve sandıklara sahip olmaya çağırıyorum. Eğer İyi Parti’nin Genel Başkanı Meral Akşener 1. Tura kalırsa, Cumhuriyet Halk Partisi olarak burada ki şevkle, güvenle ona destek vereceğimizi bilmenizi istiyorum.  Açık oturumda Sn. Muharrem İnce 2. Tura kalırsa hiç tereddüt etmeden amasız fakatsız destek vereceğini beyan etmiştir. Demokrasi açısından, insan hakları açısından ve ülkenin güvenliği açısından iyi bir gelişmedir. Sandık kurulunda görevli arkadaşlarımız lütfen o günün öncesinde erken yatsın erken kalksın ve sandıklara sahip çıksın” dedi.

Gerçekleşen İftar Programının Ardından Milletvekili Adayı Metin İlhan, Çağdaş Gökalp ve Parti Yönetimi geç saatlere kadar ziyaretlerine devam etti. Yorulmak bilmeyen adaylar ve partililer herkesin gönlüne girmeye devam ediyor.

(Haber: Sümeyye ŞAHİN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com