İŞTE O YILAN SİZİDE SOKTU!

22 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1097 defa okundu.
İŞTE O YILAN SİZİDE SOKTU!

sait-yanık12-224x300Geçtiğimiz Günlerde Mülteciler sorununu Görüşmek için Avrupa’nın Başkenti Bürüksele giden Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu ve Ekibine karşı PKK , PYD,THKP-C.M.L Terör örgütleri çadır kurarak paçavra PKK VE PYD bayrak ve flama açarak leş olmuş kişilerin resimlerini açarak sözde Türkiye’yi Protesto ettiler. Avrupa bu örgütlere gıgını çıkarmazken terörün bir gün bunları sokacağını unuttular. Geçtiğimiz aylarda Fransa’yı vuran terör bu kez Bürükseli vurdu hem ide destek çıkan Belçika’yı ona sarılan Belçika’yı ve bu durumu gören ve öğrenen Cumhur Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Ağzından gelen her türlü hakareti yaparak Türkiye’nin Terörle Mücadelesinde ne kadar karalı olduğunu gösterdi.

Belçika’da bugün toplantı olduğunu hatırlatan ErdoğanBrüksel‘de toplantının yapıldığı yerin arkasında PKK örgütünü ait çadırın kurulmasına izin verildiğini ifade ederek, “Belçika orada kalkıp onların paçavrasını dalgalandırmak suretiyle çadır kurmalarına izin verebiliyor. Bunlar dürüst değil, bunlar samimi değil, bunlar ikircikli davranıyorlar. Bugün bayrağı indirmişler, posterleri kaldırmışlar. Kimi aldatıyorsunuz ya, dürüst olun dürüst, samimi olun.

Karşınızda aldanacak bir Türkiye yok, bir Türk Milleti yok bunu böyle biliniz. Bunun adı teröre teslim olmaktır, bunlar teröre teslim oldular. İşte Ankara’da patlayan bombanın şehrin göbeğinde terör örgütü yandaşlarına şov yapma imkanının sağlandığı Brüksel’de patlamaması için hiç bir sebep yok. Bu açık gerçeğe rağmen Avrupa ülkelerinin hala aymazlık içinde hareket etmeleri mayın tarlasında dans etmek gibidir. Ayağınızın ne zaman mayına basacağını asla bilemezsiniz. Ama bunun kaçınılmaz bir son olduğu da açıkça ortadadır. Buradan bir kez daha terör örgütlerine, doğrudan veya dolaylı kucak açan destek veren ülkelere sesleniyorum, koynunuzda yılan besliyorsunuz. Beslediğiniz o yılan her an sizi de sokabilir. Türkiye’de patlayan bombaları televizyon ekranlarından seyretmek size Bir şey ifade etmeyebilir. Ama bunun kaçınılmaz bir son olduğu da açıkça ortadadır. Buradan bir kez daha terör örgütlerine, doğrudan veya dolaylı kucak açan destek veren ülkelere sesleniyorum, koynunuzda yılan besliyorsunuz. Beslediğiniz o yılan her an sizi de sokabilir. Türkiye’de patlayan bombaları televizyon ekranlarından seyretmek size Bir şey ifade etmeyebilir. Aynı bombalar sizin şehirlerinizde patlamaya başladığında bizim ne hissettiğimizi mutlaka anlayacaksınız. Ama o zaman her şey için geç olacak. Kendi ülkenizi hedef aldığınızda asla tahammül edemeyeceğiniz faaliyetleri sırf Türkiye’ye yönelik oldukları için desteklemekten vazgeçin” şeklinde konuşmuştu. Aynı bombalar sizin şehirlerinizde patlamaya başladığında bizim ne hissettiğimizi mutlaka anlayacaksınız. Ama o zaman her şey için geç olacak. Kendi ülkenizi hedef aldığınızda asla tahammül edemeyeceğiniz faaliyetleri sırf Türkiye’ye yönelik oldukları için desteklemekten vazgeçin” şeklinde konuşmuştu. Bu konuşmanın ardından Belçika’nın Başkenti Bürükselde bir saat içinde üç bomba patlatan teröristler onlarca kişinin ölümü ve yine onlarca kişinin yaralanmasına sebep oldular sırada kim ve neresi var bilinmez ama Cumhurbaşkanımızın dediği gibi o yılan işte sizi ’de soktu destek verdik çe de sokmaya devam edecek sanma ki bize Bir şey olmaz terör öyle bir an gelir ki seni dışarı dahi çıkamaz duruma geleceksin. Şimdi anladın mı Eyyyyy Avrupa Türkiye’nin Terörle niçin ve nasıl mücadele ettiğini.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN