Hirfanlı, Orhan Çakmak ile coştu

3 Eylül 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
599 defa okundu.
Hirfanlı, Orhan Çakmak ile coştu

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Orhan Çakmak, Hirfanlı’da gençlerle bir araya geldi.

Hirfanlı, Orhan Çakmak ile coştuKırşehir’in Kaman İlçesi’nde bulunan Hirfanlı Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisleri’nde ünlü sanatçı Orhan Çakmak, gençlerle buluştu.

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Orhan Çakmak, Kırşehir’ in Kaman İlçesi’nde bulunan Hirfanlı baraj gölü ve çevresine, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan Hirfanlı Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisinde, yurdun birçok illerinden doğa ve izcilik kampına katılan gençlerle Neşet Ertaş Anfi Tiyatro alanın da  buluştular.

Yaklaşık 200’e yakın Gençlerle bir araya gelen Çakmak, Türk sanat müziği ile başladığı konserine ülkemizin sevilen türküleri ve Kırşehir’imizin en önemli halk sanatçısı büyük usta Neşet Ertaş’ın da eserlerini seslendirerek Kampa katılan gençler keyifli ve eğlenceli anlar yaşadılar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On