HİÇ GEREK YOK.  SİZ ÖNDEN BUYURUN…

16 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
690 defa okundu.
HİÇ GEREK YOK.  SİZ ÖNDEN BUYURUN…

HİÇ GEREK YOK.  SİZ ÖNDEN BUYURUN…

Biz, bize yetmeyiz! Reis… Senin Damat var. İktidar ortağın var!

“Hırsların en korkuncu, en aç gözlüsü, en doymak bilmeyeni iktidar hırsıdır. Çünkü bu hırs iktidar sahibinin kendi kanından beslenen bir tutkudur”. Emre Kongar.

McKinsey’e karşı çıkanlara “vatan haini” diyenler.

McKinsey’le yapılan anlaşma için “akıllıca” diyenler.

Alkışlayan siyaset ve övgüler dizen medya!

Karşı çıkanlara O; demişti ki!!!

“Yeni dönemde bir ofis kurduk bu ofis tamamen yerli ve milli. Görüş alacağız ama yerli ve milli duruşla biz yöneteceğiz. Yapılan yorumlar cehaletten değilse ihanettendir“… Hazine ve Maliye Bakanı (Damat) Berat Albayrak. Dedi.

McKinsey damat bey tarafından yerli ve milli ilan edildi! Mckinsey IMF değil,

Karşı çıkanlara O; demişti ki!!!

“Duyun-u umumiye hiç değil. Sorsanız ne IMF’den anlarlar, ne de duyun-u umumiyeyi bilirler. Cehalet varsa ihanet tetiktedir, buna da kafaları basmaz”. Dedi! Devlet Bahçeli MHP Genel Başkanı, İktidarın tüm kararlarının sınırsız savunucusu. Koruyucusu. Payandası. Sözde Türk Milliyetçisi.

Damat bey tarafından yerli ve milli ilan edilen McKinsey. Mafya babası bilumum hırsız ve talancı için AF isteyen,  Kol kırıp, kafa kopartan Devlet Bahçeli tarafından da çok sevildi.

O; dedi ki!!!

“Bütün bakan arkadaşlarıma söyledim, ‘bunlardan fikri danışmanlık hizmeti de almayacaksınız’ dedim. Hiç gerek yok, biz bize yeteriz. Dedi Partili Cumhurbaşkanı.

Damat ve Bahçeli karşı çıkanları ‘CAHİL, HAİN, İHANET’ ilan etmişlerdi… Düşünmeye gerek yok.

Bu millet Osmanlı’nın saltanat borçlarını 40 yıl ödedi. Herkes %10 indirsin. Doğalgaz, Elektrik, Su bindirsin!

Piyasada her ürün %200 zamlı efendi. %10 indirsen ne eder? Bu ülkede, bu palavraya inanmış bu kadar şey! Nasıl olmuşta bir araya gelmiş ve bu mavalı yutuyor? 12,5 Lira olan Ayçiçek yağı 27 Liracık olmuş. %10 indirelim. 2,70 Kuruş. Yağın kilosu 24,30 Lira. İyimi! Milletin sırtından beslenenler bu rakamları ölçemezler.

Batan geminin malları!!! Ben devletim diyenler krizin farkında değiller.

Cuma günü bir açıklama yapıldı. Cumhurbaşkanlığı bütçesi 845 milyon Liradan, 2 milyar 819 milyon liraya çıkartılmış. (artış %300,3)  Kim çıkartmış. Cumhurbaşkanlığı Bakanlar Kurulu. Nasıl ortada değil mi? Siz size yetersiniz. Millet ödesin. Siz kullanın.

Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurulu 15 lüks arazi binek ve 2 Mercedes otobüse 5 milyon, 378 bin liracık ödeyebiliyorsa. Siz size fazlasıyla yetersiniz mirim.

Tüm harcamalarda Cumhurbaşkanlığı ve TBMM tasarruf genelgesi kapsamı dışında tutulmuş… İyi mi? Yukarıda kriz yok. Aşağıda …. Çok.

Çankaya köşkü Cumhurbaşkanlığı Politika kurullarını teşkil eden kişilere verilmiş. İçinde Şarkıcılar, artistler var. Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı Emekli Tuğgeneral var. Neden Tecavüzcü Coşkun yok. Coşkun 11,794 Lira olan maaşı hak etmiyor mu? Bunların yıllık yükü 10 milyon 765 bin TL.

Devlet; malı deniz. Yemeyen Domuz. Milletin A… koyanlara milletin cebinden verilen haraç.

Monarşilerde Kralın veya padişahın buyruğu “Kanundur” anlayışı ile belirlenen bir devlet sistemi için kanun yapmakta tek referans noktası; Kral ya da Padişahtır. Hukuk rafta. Kanun keyfiyette olur!

Anayasa madde 2: Türkiye Cumhuriyeti demokratik, sosyal ve laik bir hukuk devletidir. Temel unsur hukuk devletidir. Bu tanım açıkça Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir diyorsa!

Sayıştay, Ulaştırma Bakanlığının 231 milyon TL’lik imalata 658 milyon TL’lik ödeme yapıldığını belirlemiş. “İdarenin, ihalenin yapılması ve işin yürütülmesi sırasında gerekli önlemleri almaması nedeniyle sadece bu yapım işinde maliyetinin 426 milyon 658 bin 816,37 TL üzerinde ödeme yapılmasına neden olunmuştur”… Tespitinde bulunmuşlar.

Şimdi anladınız mı? 16 yılda İhale kanunu 186 kez neden değiştirilmiş?

Şimdi anladınız mı? Nasıl soyulmuşuz.  Hiç edilen bu para sadece bir viyadük için. Ya onlarca Km’yi bulan, yapıldıktan sonra, her fırsatta başka müteahhitlere verilerek yeniden, yeniden sökülüp yapılan duble yollar. Dağıtılan, saçılan kaç para dersiniz?

Haramileri durduracak ‘Hukuk’ işlemiyorsa… “Sen anlamazsın. O işi Ulemaya sor”… Demişlerse!

Soyma işini kim vermiştir? Kimin onayı ile olmuştur? Kimdir bu ihaleyi alan müteahhitler. Hukukun işlediği bir ülkede haksız kazancın sahipleri yargıcın karşısına dikilir! Cüzdan ile vicdan arasına sıkışmış, partili olmuş yargıçların yön verdiği hukuk ülkesinde bunların olması mümkün değildir…

80 kez bozulup yeniden yapılan yollar.  Tren kazasında ölenler. Koyan koyana. Tespit sadece bir kalemde. Ya diğer ihaleler! İnsanın kanı donmuyorsa. Kansızdır onlar. Ya dağıtılan komisyonlar, avantalar. Otomobiller. Yurt dışı seyahatler, katlar, yatlar.

Kendini fes eden Başbakanlık için 2017 yılında, 2018 yılı için 6,4 milyar ödenek ayrılmış. Fes edilen Başbakanlık 6 ay içinde 38 milyar lira harcama yapmış.

‘Bu teröristi alamazsın’. Dediler. Ver papazı. Al papazı. Dediler.  Tutmadı.

Bahanelerden biri olan, dövizin hedef tahtasına oturtulan hain papaz, Brunson uçtu gitti. Adalet mahkûm oldu. Papaz Almanya’ya uçarken Dolar seyir defteri ıskalası gözü 6 liralara dikti. Uçuşa geçti. Bu düşman suçsuz bulundu. Sıra yeni düşman yaratmaya geldi. Tombaladan kim çıkacak?

Ölüyü, diriyi öptü. Gözü İş Bankasına dikti… İflas eden Yahudi alacak defterini karıştırırmış.

Milletin 90 yıllık varlığını, satarak, peşkeş çekerek bitiren anlayış; geride Kalanları da Varlık fonuna katan, Fonun başına kendini, yardımcılığına damadı atayan reis. İş Bankasına da bir formül bulup MHP ile birlikte gereğini yapma işine soyundu. Atatürk’ün mirası olan %28’lik hissenin geliri, bu ülkenin Türk Dil ve Türk Tarih Kurumunun Araştırma ve Gelişimine verilirken sıkıntı neden?

CHP kapısına dolaylı yoldan kilit asmak. Atatürk’e dair ne varsa silmek. Dil ve Tarihi top yekûn ortadan kaldırmak olabilir mi? Neden olmasın ki. Ülkenin 16 yıldır aldığı yol bu.

O; dedi ki; “Biz bize yeteriz”… Hiç gerek yok. Siz önden buyurun. Mirim!!!

Önce 1100 odalı saraydan. Yazlık saraydan. Yeni, yeni yapılacak saraylardan. Osmanlı saraylarından, Uçan, Yürüyen, Yüzen saraylardan. Milyar liralara ulaşmış örtülü ödenekten. Villalardan. Osmanlı özentiliğinden. Monarşi anlayışından. Arap sevdasından. Gemiciklerden, Milletin A… Koydum diyen müteahhitlerden, Milleti kaz yerine koymaktan. Medya beslemekten, Cumhuriyet ve Atatürk ile dalaşmaktan vazgeçersen biz bize yeteriz.

Zencefilli somon suşiyle, susamlı levrek simidi yemekten. Starex meyvesi eşliğinde Aloeverayla chia tohumu eşliğinde ejder meyveli smoothie içmekten. Uçaklarda günlük 130 tür menü hazırlanmasından. Fakir kardeşimiz lazanyalı kalkan balığı, Nil balığı, Manda yoğurdu. Bıldırcın yumurtaları, Badem unlu ekmek yemekten vazgeçerse!. Milletin sırtından saray sofraları kurdurup, ziyafete dönüşmüş iftar yemekleri vermekten vazgeçerse. Biz bize yeteriz.

Milli bayramlarımızı geri iade et. Andımızı geri ver. İmam Hatip sevdasından, İnancıma karışmaktan vazgeç. Eğitim hakkını tekelinde tutmaktan. Dayatmalardan, özel okul anlayışından, Katarlı, Suriyeli, Iraklı seviciliğinden vazgeç. Biz bize yeteriz.

Sudandan kiralanan tarım arazilerinden, İthal etten, hububattan. TIGEM arazilerini Katara satmaktan vazgeç. Hibe uçağı iade et. Biz bize yeteriz.

Sırada öpme harekâtı var. Hazır mıyız millet! Fatura yine sana, bana yoksula kesilecek. 2019’a iki ay kaldı.

Yeni yılda taşıt, gayrimenkul vergilerine gelecek artış. Ceza ve harçlara yapılacak zamlar. Geçen yılı mumla aratacak. Kafanızı yormayın, beylerin keyfi yerinde. 2019 yılı öpme, soyma, ekleme, bütünleme planları hazırlanıyor maliye Bakanlığında. Bir KHK’ya bakıyor. Reis attı mı imzayı: Tamam. Karşı çıkarsanız hain derler sonra!!!

Ne dedi. ‘Biz bize yeteriz’. Sizde O’na yetti demezseniz. Daha bugünler iyi günleriniz olacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On