Hayat Çemberi

11 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1139 defa okundu.
Hayat Çemberi

Mustafa Kılınç

Hayat Çemberi

Merhabalar siz sevgili okuyucularımız. Yaşam yolculuğunda sizlere güç, başarı ve sevgilerimi sunuyorum..

 

Sizlere bu hafta şimdiye dek yapmış olduğunuz ve şimdiden sonra yapacağınız; seçimlerinizin ve değişimlerinizin hayat çemberinizi nasıl etkilediğinden bahsedeceğim..

 

Hayatta bir yere varabilmek için, oraya her şeyden önce zihninizde ulaşmanız gerekir.

 

Hedeflerinize ve tutkunuza dönük daha hızlı bir gelişim göstermek istiyorsanız çözümü basit.. Nedir o? Tabiki DEĞİŞİM!

 

Arzuladığınız hedeflere gidemeyişinizin önemli bir sebebi var. Bu sebep onları hak edecek kadar değişemeyişimiz ya da onlara ulaşmaya henüz hazır olmayışımızdır. Büyük miktarlarda para kazanan insanlar bile bunu yaşayabilirler. Bazıları milyonlarca dolar para kazanmalarına rağmen, iki yıl sonra kendilerini ekonomik olarak aynı pozisyonda bulurlar. Çünkü kazandıkları parayı yönetmeye hazır değillerdir.

 

Bu durumla baş edecek doğru bir zihin yapısına sahip olmadıkları için, ne kadar kazansalar da ekonomik açıdan hep aynı kalırlar. Servet yaratmak, onu yönetmek ve kazançlı yatırımlar yapmak hakim olmanız gereken konulardan sadece bir kaçıdır.

Hayatta ulaşmak istediğiniz hedefleri düşünün. Onlar için gerekli olan zihin yapısına sahip misiniz? Kendi servetinizi kazanacak bilgi ve beceriye sahip misiniz? Yaşam biçiminizin kalitesini yükseltmek için neler yapıyorsunuz? Sağlıklı olmak, zinde kalmak ve enerjik olmak için ne gibi aktiviteler yapıyorsunuz?

Aslında buraya kadar sorulan tüm sorularda önemli olan nedir?

Bir seçim yapmak ve mecbur kalmadan önce DEĞİŞİM göstermek

Değişim, hayatta yaptığınız seçimler ve bu seçimlerin zamanlamasıyla ilgilidir. Neyi ve hangisini seçeceğinize siz karar vereceksiniz. İşi şansa bırakmak her şeyin istediğiniz gibi gideceğini ümit etmektir. Oysa işinizi şansa bırakmak yerine kararlı seçimler yaparsanız, ancak o zaman hayatınızda fark yaratacak kararlar alabilirsiniz..

Bilmenizi isterim ki;

“Örgün eğitim sadece bir yaşam oluştururken, kişisel değişim ve gelişim eğitimi bir servet yaratacaktır.”

 

DEĞİŞİMİ SEÇTİĞİNDE KAZANAN SEN OLACAKSIN UNUTMA…

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On