Güneş Elbet Bir Gün Doğacak

28 Nisan 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
512 defa okundu.
Güneş Elbet Bir Gün Doğacak

   Bu gün sahurda denizi izledim. Kapkaranlık. Umutları sönmüş, ışığını bile yakacak kimsesi yok gibi. Yanında Boğaçayı ışıl ışıl, içinde yakamozlar oynaşıyor. Çok sevinçliler. 23 Nisan çocukları gibi.

       Dolunay ne güzel, ne parlaksın. Göndermişsin ışıklarını Boğaçayı’nın üstüne. Yakamozlar sevinçten dört köşe, oynaşıp duruyorlar. Koca Akdeniz karanlıklar içinde kalmış, kararıp duruyor. Işığın mı yetmedi? Boğa  çayı’nın dibindeki Akdeniz’e de göndermedin?

Halbu ki siz üçlü olduğunuz zaman daha bir neşeli, daha bir güzelsiniz. Akdeniz, Boğaçayı ve sen güzel ay. Tabi bu böyle devam etmeyecek. Biraz sonra güneş doğacak. Bu kez Akdeniz de Boğaçayı da aydınlanacak. Ne yazık ki senin ışıkların kaybolacak. Kararıp kalacaksın. Işığın yetmeyecek ne çaya, ne Akdeniz’e, ne de kendine. Ülkemdekiler gibi. Şimdi bir yanı mutlu edenler de sönecekler, senin gibi. Çıkıp gelecek Atatürk gibi biri. Ülkem güneş gibi aydınlanacak. Herkes  yakamozlar gibi mutlu olacaklar. Senin gibi ayrımcılık yapanlarda gölge de kalıp üzülecekler. Ne çok özlüyorum o günleri. Belki ben görmeyeceğim ama çocuklarım, torunlarım mutlu olacaklar. Yeni gün yeniden doğacak,  tüm ışıklarıyla.

       Neşem yerinde canlar.  bitmez dediğim işler bitti. Hiç bitmeyecek gibi beni üzmüştü. Bitmez dediğim işler bitiyor, gitmez dediğim canlar gidiyor. Ben de bu nisan ayına kırgınım. Bir 24 nisan sabahı elimden alıp gitti sevgilimi. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

 Hiç gitmeyecek gibi davrananlar da bir gün gidecek. Güneş ufuktan doğacak ve her birimizi mutlu edecek.

      Ülkeme karabasan gibi çöken corona da bir gün bitecek ama canını yaktıkları insanlar zor kendine gelecekler. Allah yardımcıları olsun.

      Geçmez dediğiğimiz bu kapanma günleri de geçer. Bitmez dediğimiz işler biter. Gitmesini istemediğimiz sevgililer de bir gün gider. Yarı yolda bırakarak. Gitsin diye gözüne baktıklarımız da bir gün gidecekler, zorda olsa. Kim bilir belki yarın, belki yarından da yakın.

      Bu kara günler çabuk geçsin. Sevdikleriniz yanınızdan hiç gitmesin. Yakamozlar gibi musmutlu, sağlıkla, sevgi ile yaşayın canım arkadaşlarım.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On