EKİCİOĞLU’NDAN ANKARA SALDIRISI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

14 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
203 defa okundu.
EKİCİOĞLU’NDAN ANKARA SALDIRISI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

tso-baskani-ekicioglu-demirbasin-sorularini-yanitladic65323208581b08b4bb8

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu : ” Başkent Ankara’nın En Güvenlikli Olması Gereken Meydanı, Adeta Savaş Meydanlarını Aratmayacak Şekilde; Bir Kez Daha Can Pazarı Haline Dönüşmüştür.

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu  Cumartesi günü yaşanan patlama ile ilgili bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda:” Ülkemizin başkenti Ankara’da meydana gelen terör saldırısıyla bir kez daha sarsıldık. 5 ay içerisinde Ankara’nın kalbine yapılan 3. terör saldırısı sonucu 37 vatandaşımız hayatını kaybetmiş birçok vatandaşımız da ağır yaralanmıştır. Başkent Ankara’nın en güvenlikli olması gereken meydanı, adeta savaş meydanlarını aratmayacak şekilde; bir kez daha can pazarı haline dönüşmüştür.   Yaşanan acıyı tarif etmek mümkünsüzdür. Saldırıda hayatını kaybeden gençlerimizden geriye kalan hayat dolu fotoğraflar yüreğimizi dağlıyor.

Ülke olarak çok sancılı bir dönemden geçiyoruz. Toplumsal birliğimizin ve beraberliğimizin haince hedef alındığı bu dönemlerde toplum olarak bize düşen görev, bu hain teröre karşı topyekün bir karşı duruş sergilemek, kararlı ve inançlı bir şekilde, sağduyuyu asla yitirmemek olmalıdır.

Kaosun, kargaşanın hakim olduğu bir ülke görüntüsünden bir an evvel çıkıp, barışın ve huzurun egemen olduğu günlerin özlemiyle, Ankara’daki hain saldırıda yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

Hepimizin başı sağ olsun! ” ifadelerini kullandı.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN