DENİZDEN TALİPOĞLU

11 Haziran 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2797 defa okundu.

Üretici Kart’ın 10. yılı kapsamında “Tayfun Talipoğlu – DenizBank Tarım Sohbetleri” adıyla Türkiye’nin 50’den fazla noktasını içeren etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. DenizBank tarafından tasarlanan Üretici Kart’ın 10. yıl etkinlikleri çerçevesinde tüm Türkiye’yi kapsayan yolculuğunu sürdüren DenizBank, üreticinin yanında, yakınında olmayı; hizmetlerini onlarla buluşturabilmeyi amaçlıyor.
Tarım sektöründe hayata geçirdiği uygulamalar ile özel bankalar arasında birinci konumunu koruyan DenizBank; tarım sektörünün ihtiyaçlarına özel olarak tasarladığı ve Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiği Üretici Kart’ın 10. yıl etkinlikleri kapsamında tüm Türkiye’yi kapsayan yolculuğunu sürdürüyor. “Tayfun Talipoğlu ile DenizBank Tarım Sohbetleri” adıyla düzenlenen ve start’ı 18 Nisan’da verilen etkinlikler ile Anadolu çapında 1 milyon çiftçiye ulaşılması hedefleniyor.
Petrol Ofisi tarafından da destek verilen organizasyon kapsamında Tayfun Talipoğlu ve DenizBank saha ekipleri köy köy, kasaba kasaba gezip, üreticileri yerinde, işletmelerinde ziyaret ederek köy, üye işyeri, birlik ve kooperatif ziyaretleri ile çiftçi sohbetleri yapıyor. DenizBank ve Tayfun Talipoğlu, 50’den fazla noktayı ziyaret ederken, bir noktadan diğerine geçerek rota üzerindeki uygun ilçe ve köylere de uğruyor.
Orta Anadolu Bölge’de yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren DenizBank Bölge Müdürü Süleyman Şanlı, Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdikleri ‘Üretici Kart’ ile 450 bini aşkın üreticiye, 12 bin üye iş yerinde tarımsal girdi alanlarında avantaj sağladıklarını belirtirken; Orta Anadolu Bölgesinde 21 şube ve ziraat mühendislerinden oluşan 51 kişilik uzman ekiple üreticilere hizmet verdiklerini sözlerine ekledi.
DenizBank, Üretici Kart’ın 10. Yılında Tümosan Marka Traktör hediye ediyor
“Üretici Kart’ın 10. yıl etkinlikleri kapsamında DenizBank, 31 Mayıs – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Üretici Kart’ını kullanan 10 müşterisine 2014 model Tümosan marka traktör kazanma fırsatı sunuyor. Anlaşmalı iş yerlerinden yapılan her 100 TL ve üzeri alışverişe bir çekiliş hakkı veriliyor. Kampanya sonucunda Üretici Kart’ını kullanan üreticiler arasında yapılacak MPİ çekilişi ile kazanan talihliler Tümosan marka traktöre sahip olacaklar.
Tarımda yeni projeler
Türkiye’yi baştan aşağı dolaşarak, üreticilerin ihtiyaç ve beklentilerini yerinde dinleyen DenizBank, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katkılarıyla 2009 yılında “1000 Köye 100 Bin Kitap” olarak başladığı proje ile, bugün toplamda “5,000 Köye 500 Bin Kitap”a ulaştı. DenizBank, Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma (IPARD) Fonları ve Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) kapsamında hibe almaya hak kazanan projeleri de finanse ediyor.
1-4-Kopya-300x2001-4-Kopya-300x200

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN