Davut Kaya İddalı Konuştu

11 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
17259 defa okundu.
Davut Kaya İddalı Konuştu

Davut Kaya İddalı Konuştu

CHP’li Gençlik Kolları Başkanı Davut Kaya, Kırşehir’de Seçim Çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Başkan’ı Kaya, seçim çalışmalarını Merkez Kırşehir’de sürdüreceler.

Sabah saatlerinde CHP İl ve İlçe Başkanlığı’nda bir araya gelen CHP Gençlik Kolları üyeleri, İlçe genelinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. CHP Kırşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Davut Kaya, CHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Selçuk Korkmaz’ında aralarında bulunduğu gençlik kolları üyelerine CHP Kırşehir İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

CHP Kırşehir Gençlik Kolları Başkanı Davut Kaya, gazetemiz 40 Arena’ya  yaptığı açıklamada şunları kaydetti;  “İl Gençlik  Kollarımız seçim çalışmaları kapsamında Eski Ankara caddesinde bulunan İl Binamızda ve Müftülük Karşısında bulunan Seçim ofisimizde başta olmak üzere il ve içe genelinde düşük sesli halkımızı rahatsız etmeyecek şekilde ses sistemi kurulmuş ve giydirilmiş minibüsler ile çalışma yaptılar. Eski Ankara caddesinde bulunan İl Binamızda ve Müftülük Karşısında bulunan stantlarımızı gezdiler, esnaf ziyareti yaptılar. Gençlerimizin ilgi gösterdiği, zaman geçirdiği iş yerlerini ziyaret ederek, gençlerle birlikte oldular.”
CHP Kırşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Davut Kaya, 24 Haziran seçimlerine yönelik çalışma programı için de dolu dolu hazırladıklarını söyledi.
6 ilçedeki gençlik kolları ile koordineli bir şekilde çalışmaları yürüttüklerini belirten Kaya; “24 Haziran’da hem Kırşehir’de Milletvekilinin ikisini de almak olacaktır. Hem de Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapmayı amaçlıyoruz. İlçe Başkanlarımız, yöneticilerimiz, partililerimiz gece gündüz emek harcıyorlar, alın teri döküyorlar. Kırşehir seçimlere hazır, genç arkadaşlarımızı da sandığa götürmek adına iyi bir çalışma yürütüyoruz. Başaracağımıza inanıyoruz.”

(40 Arena Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On