DAVRANIŞ KALIPLARINIZI DEĞİŞTİRİN

18 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
581 defa okundu.
DAVRANIŞ KALIPLARINIZI DEĞİŞTİRİN

mustafa kılınç resim Mucizenin sihirli kapısını açmak için , eski yerleşmiş ve otomatik halde kendini sürekli tekrar eden alışkanlıklardan kurtulmalıyız. Kurtulmalıyız ki yeni yerlere doğru açılma fırsatını kendimize verelim.

Korku, kaygı, endişe, hayal kırıklığı, öfke mutsuzluk, kıskançlık, özgüven eksikliği, sosyal fobiklik, yetersizlik, heyecan vb. duyguları birçok kişinin hayatta aşması gereken sorunlardır. Duygularımız Kutsal Kâsemizde oluşan düşünceler sonucu oluştuğundan, olumsuz düşündüğünüz ve olumsuza odaklandığınız sürece kendinizi daha kötü ve çaresiz hissetmeniz kaçınılmazdır. Düşünce şeklimizi değiştirdiğimizde içimizdeki duygularda değişecektir. Bilmelisiniz ki; Bu Dünya’da da yaklaşım ve davranış kalıpları her şeydir.

Eski düşünce alışkanlığıyla yolunuza devam etmekte kararlı olursanız bilin ki hayatınızın her alanı dengesiz bir durumda olacaktır. Şimdi düğmeye basın.

. Verdiğiniz kararları uygulamayı engelleyen kalıpların dışına çıkın.

. Fırsatları görün ve değerlendirmek için eyleme geçin.

. Eski düşünce alışkanlıklarınızın sizi esir almasına fırsat vermeyin.

. Siz izin vermediğiniz sürece kimse sizi durduramaz bunu hep hatırlayın.

. Düşünme eylemi sizin başınıza gelen olağanüstü bir şey değil, sizin yaptığınız bir eylemdir. Farkındasınız değil mi?

. Ne yiyip ne giyeceğinizi nasıl seçme hakkına sahipseniz ve bunu en keyifli markalarla taçlandırmayı başarıyorsanız, düşüncelerinizi seçme hakkına da aynı oranda sahipsiniz.

. Nasıl hissettiğinizi belirleyen tek şey aslında düşüncelerinizdir.

Mucizenin sihirli yapısına doğru ilerlemeye devam ederken “Beynimizin Düğmesine basmada” uzmanlaşmanın sihirli yapısını öğrenmeye devam edelim. Aslında kişilerin hayat döngüleri hep birbirini tekrar eden halkalardan oluşuyor. Herhangi bir konuda; düşünüyoruz  hayatın karşımıza çıkardığı sonuçları, kabul ediyoruz, reddediyoruz, mücadele ya da teslim oluyoruz. Bazen şikayet ediyor bazen de havalara uçuyoruz. Farkında mısınız? Zamanın akıp giden yolculuğunda döngü bu şekilde devam ediyor? Bu döngüyü beklenti ve sonuçlarımız noktasında değiştirme gücüne sahip olduğumu bilmem beni çok rahatlatıyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On