CUMHURİYET İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN OKUL YOLU ÇİLESİ

30 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2189 defa okundu.
Video Hatalı veya Bulunamadı
CUMHURİYET İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN OKUL YOLU ÇİLESİ

“Burası Okul Yolu. Belediye İçin, Çok Acil   Bir İş Olmalı   Çalışmalar Çok Ağır Gidiyor”Diyen  Veliler İsyanlara Oynuyor.

CUMHURİYET İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN OKUL YOLU ÇİLESİ

Aşıkpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde bulunan Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin okul çilesi uzun süredir bitmek bilmiyor.

Cumhuriyet Caddesinde yapılan yol yapım çalışması nedeniyle okula geçmekte güçlük çeken öğrenciler “zorlu okul yolu yolculuğuna” devam ediyor.

YAĞMURUN ÇAMURLAŞTIRDIĞI YOL ÖĞRENCİ VE VELİLERİ ZORLUYOR

Özellikle de birkaç gündür yağan yağmur nedeniyle yolun iyice çamurlaşmış olması zaten yol yapımı nedeniyle kötü olan yolu dahada çekilmez hale getiriyor.Bu durumdan dolayı bölgede en fazla sıkıntı yaşayanlar ise mini mini yavrular.

VELİLER COCUKLARININ ELİNDE TUTMAK ZORUNDA.

Okul girişi ve çıkışında bu yolu kullanmak zorunda kalan öğrenci ve veliler ulaşım güçlüğü yaşarken bazı çocuklu aileler de bebek arabasını güçlükle karşıdan karşıya geçiriyor.

“BELEDİYE BİR AN ÖNCE YAPMALI”

Öğrenciler her gün okula gitmek için bu yoldan sabah ve akşam geçmek zorunda.

Tek başına yoldan geçemeyen öğrenci velileri bu yolun yapılma aşamasının hızlandırılmasını belediyeden şiddetle isterken “yıllarca yol kaldırım bitmek bilmedi.haydi bizler ve esnaflar çektik sıkıntıları.ama burası okul yolu. Belediye için yavrularımız açısından çok acil düşünülmesi gereken bir iş olduğu halde çalışmalar çok ağır gidiyor” şeklinde tepkilerini dile getiriyorlar.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On