CHP ADAYLARI KÖK VE EKİCİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ

10 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
477 defa okundu.
CHP ADAYLARI KÖK VE EKİCİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ

Uten-navn-1-300x300

CHP milletvekili adayları teşkilat mensuplarıyla birlikte ilimizde bulunan kurum ve kuruluşları ziyaret etti

CHP Kırşehir milletvekili adayları Dr. Osman Kök ve Doç. Dr. M. Ali Eki 1 Kasım milletvekili seçimleri öncesi il ve ilçelerde bulunan tüm kurum ve kuruluşları da ziyaret ederek halkın nabzını tutuyor.
CHP milletvekili adayı Dr. Osman Kök, önceki günkü kurum ve kuruluş ziyaretlerinde 1 Kasım’da erken seçime gidileceğinin açıklanmasının ardından CHP’nin hiç vakit kaybetmeksizin Seçim Bildirgesi’ni güncelleme çalışmaları da yaptığını ifade ederek kurum çalışanlarının özlük haklarının iyileştirilmesi için CHP iktidarına ihtiyaç olduğunu dile getirdi.
Kök, açıklamasında şunları ifade etti:
“Bu süreçte, 7 Haziran Genel Seçimi öncesinde olduğu gibi, seçim bildirgemizin geniş bir katılımla hazırlanmasına özel önem verilmiştir. Tüm parti örgütlerimizin, STK’lerin, akademisyen ve uzmanların görüş ve önerileri titizlikle incelenmiştir. Bu anlayış doğrultusunda CHP, sizlerin de içinde bulunduğu toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir seçim bildirgesi hazırlamıştır.
7 Haziran Genel Seçimi ile yurttaşlarımız, 13 yıldır devam eden tek parti iktidarını sona erdirmiş ve değişim istediğini açıkça göstermiştir. Partimiz, seçimlerden çıkan bu sonuca saygıyla yaklaşmıştır. Bir ateş çemberinden geçen ülkemizin hükümetsiz kalmaması ve yaşanan sorunlara kalıcı çözümlerin bulunması için her türlü fedakârlığı yapmıştır.
“Önce Türkiye” ilkesiyle hareket eden tek parti olan CHP, gelecek seçimleri değil, Türkiye’nin geleceğini düşünmüştür.
Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyet’in kurucu ilke ve değerlerine bağlı, çağdaş bir sosyal demokrat partidir. CHP değişimin partisidir. CHP, Cumhuriyet’i kurmuş ve egemenliği halka vermiştir. CHP, çok partili yaşama geçişi ve iktidarın demokratik yollardan el değiştirmesini sağlamıştır. CHP, ülkemizi demokrasiye, refaha ve bilgi toplumuna taşıma kararlılığındadır.
CHP’nin her sorun için gerçekçi çözümleri vardır. Yetişmiş kadroları ve akılcı projeleriyle CHP, Türkiye’yi yönetmeye hazırdır.
Kapsayıcı kalkınma, ekonomik büyümenin, bireylerin yaşam kalitelerini iyileştirecek sağlık, iş, eğitim, temiz çevre ve sosyal destek politikalarıyla birlikte yürütülmesini öngörmektedir. Kapsayıcı kalkınmayı gözeten ekonomi politikaları; kadınlar, gençler, engelliler, yaşlılar ve emekliler başta üzere tüm dezavantajlı kesimler dikkate alınarak hazırlanmalı ve uygulanmalıdır.
CHP’nin her sorun için gerçekçi çözümleri vardır. Yetişmiş kadroları ve akılcı projeleriyle CHP, sizlerle birlikte. Türkiye’yi yönetmeye hazırdır. Bu doğrultuda Kırşehir’de de CHP’ye olan ilgi her kesimden artarak büyümektedir. 1 Kasım’da sandık başına gidelim ve artık bu gidişe tüm Kırşehirliler olarak artık dur, diyelim.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN