BU VATAN’A SAHİP ÇIKANLARA MI ELİNİZ KALKIYOR!

27 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2087 defa okundu.
BU VATAN’A SAHİP ÇIKANLARA MI ELİNİZ KALKIYOR!

11149578_10200842936191155_7829417952147585502_nTürkiye, sindirilmiş, susturulmuş halka alıştı. Hiçbir şeye tepki verme, senden iyisi yok.
Kripto bölücülerin alttan alta milli değerleriyle oynadığı Türkiye, her gün ne acı ki onlarca evladını kaybediyor. Kırşehir’de Cumartesi günü Şehidimiz Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa GEVREK’i son yolculuğuna uğurladı bir daha evlat kaybetmeme dualarıyla…
Susturulmuş, sindirilmiş toplumda çıkan en ufak bir sese bile tahammül yok artık. Öyle ki Şehidimizin cenaze töreninde “Vatan sana canımız feda. Dişe diş kana kan. Bir ölür bin doğarız” şeklinde hiçbir hakaret içermeyen pankart açan 18 yaşın altındaki milli değerlere sahip çıkan Türk çocuğu Emniyet mensubu tarafından tokatlanıyor.
Pankart açan çocuklara Polis, “Siz kimsiniz lan. Bu pankartlar ne” diyerek anlamsız bir güç gösterisinde bulunuyor.
Milli duygular içinde tepkisini dile getiren gencin cevabı, “Biz bu vatanın evlatlarıyız amirim” oluyor ve tokatla karşılaşıyor.
PKK bayrağı açarak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne karşı gelen ve Devlet aleyhinde slogan atan sözüm ona hainliklerini yalancı barış naraları ile örten teröristlere neden sessiz kalıyor Emniyet!
Köpeksiz köyde değneksiz gezenlere karşı artık sessiz kalınmaz. Her gün vatan evlatları siyasilerin aymazlıkları nedeniyle feda ediliyor. Buna tepki gösterilmesi gerekirken, hainlere tepki gösterenler cezalandırılıyor. Vatan savunması yapar edasındaki Emniyet mensubu, Samet Yaylagül adlı bu Türk çocuğunu 5 saat karakolda tutuyor. Hukuk, kanun herkese eşit ise, hainlere de, PKK paçavrasıyla Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı aymazca hareket edenlere de uygulansın.
Sustukça, sindikçe kaybediyoruz. Haykırıyoruz; NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE.

Kırşehir eski Ülkü Ocakları başkanı Rıza AĞIRMAN Kırşehir Emniyet müdürü ve valiyi göreve davet ediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN