BATILI SÖMÜRGECİLER ORTADOĞU’DAN ÇEKİLSİN!..

10 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1919 defa okundu.

hikmet aksoyŞemdinli’den yine acı haber geldi. Yine şehitlerimiz ve yaralılarımız var. PKK pisliğini/ itlerini Türkiye’nin üzerine salan Batılı teröristler, görüyorum şimdi sevinç alkışları tutuyorlar bu ihanete… Onursuz, insanlıktan nasiplenmemiş bir grup var Türkiye’nin karşısında… Şimdi bu onursuzlar – göstermelik- taziye mesajları gönderecekler yine…

Dikkat ediniz içlerinden PKK itlerini lanetleyen çıkmayacak…

Biz lanetliyoruz da ne oluyor?

Bizim lanetimize katılıp yanımızda duran kaç devlet var?

Bırakınız, Batı’nın yalandan istavroz çıkarmalarını…

İşin aslı şudur sevgili okurlar: Batı denen yalancı ve sömürücü grup, nasıl Osmanlı’yı yıkmak için aralarında her türlü entrika kurup Türklerin başını belaya sokmanın yollarını aramış ve bunu başarmış, koca bir imparatorluğu nasıl yıkmışlarsa; ayni oyunu şimdi Türkiye üzerine de oynamanın peşine düştüler.

Bu ihanet ve de intikam/öç alma alçaklığı, zaferle biten Kurtuluş Savaşı’nın hemen ardından başlatıldı.

O günden bu yana sürdürülüyor.

Türkiye’nin bulunduğu coğrafyada kalkınmasını istemiyorlar. Çünkü, Batı denen sömürgeci anlayışa göre; önce kendileri için sömürecek alan yaratmaktır birincil amaç…

İnsanlıkmış… Hak-hukukmuş… Evrensel hukukmuş… Birleşmiş Milletlermiş…

Bu kavramlar, onlar için insan hakları ihlali tavan yapıp, mazlum insanlar perişan duruma düştükten sonra bile dikkate alınmaz.

Birincil amaç; sömürü alanı yaratıp, oraya çöreklenmektir.

İşte Irak’ta yaratılan manzara…

Sıra Suriye’de…

***

Türkiye’de terör ortamı yaratıp insanları birbirlerine düşürmeyi ve bir iç savaş sonucu bölünme sağlamayı hedefleyen Batılı devletlerin farkındayız.

PKK denen it sürüsü bu melun/alçak teşebbüse başladıklarında ellerinde silahlar olarak sadece Rus imalatı kalaşnikoflar vardı.

Bugün?..

Görüyoruz ki, PKK’ya arka çıkanlar bu it sürüsüne ayrıca roketatar, tankları bile tahrip edecek silahlar, havantopu vb. ağır silahlar vermişler.

Bu silahlar gökten yağıp yerden toplanmıyor ki… Türkiye’ye dost(!) görünen, hatta NATO ittifakı içinde bulunan devletlerin ürettiği silahlar PKK’lı teröristlerin elinde ne arıyor?

İşte Batı’nın dostluğu bu…

***

Batılı olup, dost gözüken, yüzümüze gülüp arkamızdan hançerleyenler -hesapta “müttefik”lerimiz- Türkiye’ye kurdukları tuzaklar hiç bir zaman tutmadı, bundan sonra da tutmayacak…

Bunu kendileri de biliyor.

Çünkü, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sınırları içindeki tüm insanlar/yurttaşlar bu ülkenin -Allah göstermesin- bir Irak, bir Suriye durumuna düşmesi halinde yaşayacakları ızdırabı/sıkıntıyı onlar üzerinden görüyorlar.

Savaş mağduru Suriyeli din kardeşlerimizle şimdi birlikte yaşıyoruz çünkü…

***

Son olarak şunu söyleyelim: Bu gün, ABD isterse -Bunca badireden sonra- Ortadoğu içine itildiği huzursuz ortamdan hiç bir devletin himayesini/korumasını beklemeden kurtulur; eskiden olduğu gibi insanlar el ele verir, refahı, mutluluğu yakalar.

Teröristini de temizler… Yeter ki, Batı’nın terörist anlayışı bölge ile ilgilenmesin..

Bu kadar…

Amaaa… O zaman, Batı silah sanayini ayakta tutmak, kendi refahını sağlamak için kime silah satacak?

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN