BADMİNTON TAKIMI ANTALYA’DAN ŞAMPİYONLUKLA DÖNDÜ

8 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
148 defa okundu.
BADMİNTON TAKIMI ANTALYA’DAN ŞAMPİYONLUKLA DÖNDÜ

IMG-20160408-WA0016

Ahi Evran Üniversitesi Takımı Şampiyon Olarak 1. Lige Yükseldi

Bilim, kültür, sanat ve spor başta olmak üzere birçok alanda öncü olmayı hedefleyen Ahi Evran Üniversitesi, öğrencilerinin sportif faaliyetlerdeki başarılarıyla gururlanmaya devam ettiği belirlendi. Ahi Evran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Badminton Takımı Antalya Kemer’de düzenlenen Üniversiteler Arası Badminton 2.Lig Müsabakalarına katıldı. 44 üniversitenin katıldığı turnuvada Ahi Evran Üniversitesi takımı şampiyon olarak 1. Lige yükseldi.

Ahi Evran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Badminton Takımı Antrenörü Öğr. Gör. Dr. Serhat Özdenk, takımın çalışmalarından başarısına kadar olan süreçte kendilerine destek olan üniversite yönetimine ve öğrencilere teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On