Atatürk: ‘benim en büyük eserim Cumhuriyettir’

29 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
991 defa okundu.

BİLGİNİN GÜVENLİĞİKırşehir Gazete, Radyo, Televizyoncular cemiyet başkanı Sait YANIK 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Türkiye için kazanılmış en büyük zaferdir dedi.

KIRGARAT-C başkanı Sait YANIK sözlerine şöyle devam etti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 91. yıldönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız.

Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur.

Bu nedenle yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır.

Cumhuriyet bayramını kutladığımız bu günde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz.

Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden de çok ehemmiyet vermekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Atatürk’ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor Cumhuriyet Bayramınızı yürekten sevgilerimle kutluyorum.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On