17 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1107 defa okundu.

         Eleştirince düşman görüyorlar bizi ancak doğru yolunda davamızdan asla vazgeçmeyeceğiz.

Ak Parti 2001’de kurulurken esnafın partisiydi. Bu gün geldiğimiz noktada beyaz yakalı müteahhit ve iş adamlarının makam kapıştığı bir parti konumuna ne yazık ki evrildi. Milletin partisi çıkar ve menfaat çatışmalarına kurban gitti.

Oturdukları makamlara arsız bir ağaç gibi kök salanlar yüzünden milletin partisi denilen Ak Parti bu gün milleti ile arasına kalın bürokratik duvarların örüldüğü, iş adamlarının işlerinin öncelikli görüldüğü bir mekan haline dönüştü. Bir bakanımızın söylediği söz üzerine yazdığım “oysa ne güzel söylemişti bakanım” yazımda değindiklerim halen aynı çizgide devam ediyor. Ne kadar sahte Ak Partili varsa makamlara getiriliyor. Bunun yanında Anadolu’nun saf evlatları yalnızca bu sahtekarlara hizmet eden hizmetkarlar konumunda kalıyorlar.

EGO’lu ve kibir timsali başkanlar ile ancak çakalları etrafınızda toplayabilirsiniz efendiler.

Halihazırda iller de büyük sıkıntılara neden olan ve yaptıkları faaliyetler ile doğrudan vatandaşa zarar veren ve reklam ve pr ile halkın içindenmiş gibi pozlar veren ve bu çalışmalarından başka hiç bir şey yapmayan ego ve kibir abidesi küçük dağları kendi eseri zanneden Belediye başkanları nedeniyle büyük oy kayıpları görmezden gelinemez. Ayrıca vatandaşın kalbini ve aşkını kıran ve tepki göstermesine neden olan en önemli sorun Ak Parti kadroları içerisinde çeşitli nedenlerle görevden alınanların daha sonrasında daha yukarı konumlara halkın aklıyla dalga geçilircesine getirilmesidir.

Gençlik kolları ancak yalakalık yapan bir teşkilat oldu. Gençlik bir şak şakçı topluluk olmaktan ileri gidemiyor. Sayın Cumhurbaşkanımız gençlere “Makam sahipleri önünde eğilmeyin” öğüdünü verirken gençlik kolları basit makam zadelerin önünde bile hazır olda duruyor.

Ancak reklam ile iş götüren vasıfsız ve kibirliler basın ve reklam kampanyaları ile halka ve Ankara’daki büyüklerine tatlı ve şirin gözükmeye çalışırken arka planda o başkan bozuntularının adamaları vatandaşın kanını emen sivri sinekler gibi her yana dağılmış durumda. Milletvekilliği seçimlerinde bir uyarı verdi bu millet ve dedi ki: “Ey Ak Parti özüne dön özüne”. Öze dönmek yeniden Anadolu’nun yiğit evlatlarının devleti yönetmesi dileğiydi. Sayın Cumhurbaşkanımız olmasa bu gün Ak Parti değil milletvekili barajı bile geçemez.

Ama vatandaşın da bir sabrı var ve bu sabır taşı çatlamak üzere önümüzde ki belediye seçimlerin de de halkın değil sistemin adamları getirilip aday konulursa çöküşün başlangıç fişeği ateşlenmiş olacaktır.

Düzelme için önce genel merkezi en önce Sayın Cumhurbaşkanı’mızın çevresini saran sansarların temizlenmesi gerekiyor. Yoksa sonuç sandık dan büyük bir tokat olarak çıkacaktır.

Benim analizim şudur dostlarım…

Ak Parti gebedir. Son zamanlarda yaşadığı derin sıkıntılar bu gebeliği doğrular niteliktedir. Bir zamanlar Necmettin Erbakan’ın yanından doğan Recep Tayyip Erdoğan ve kadrosu gibi Ak Parti içerisinde de yeni bir vatan aşığı grubun doğarak büyüyeceği gözle görülür hale geldi. İnşallah hayırlısı olur.

Ne diyeyim Sürç-i Lisan Ettim İse Affola…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN