ZOR GÜNLERDE ZORU BAŞARMAK!

20 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
906 defa okundu.
ZOR GÜNLERDE ZORU BAŞARMAK!

Milli sporcu ve milli antrenör Sinan DEMİR zor günlerde zoru başarmakla ilgili önerilerde bulundu;

Demir sözlerine şöyle devam etti; ‘Şartlar ne olursa olsun gençler hayallerinizi gerçekleştirmek için yılmadan, usanmadan hedeflerinize ulaşmak için bahaneler üretmeden planlı ve programlı çalışarak verim alabilirsiniz.

Günümüzdeki Covid-19 (korona) veya bir başka virüs hedeflerimize ulaşmak için engel olmaması gerekir. Tabii ki sağlığa önem vermeliyiz. Kendimize hijyenik ortam sağlayarak çalışmalarımızı devam ettirmeliyiz. Kendimize çalışma alanı seçerken, günün şartlarını da göz önünde bulundurarak ev, bahçe, balkon hatta evlerin bodrum katları olmak üzere kendimize çalışma alanları hazırlayarak antrenmanlarımızı buralarda devam ettirebiliriz.

Branşa özgü mevcut malzemelerle başta kondisyon ve fiziksel hazırlığımızı buralarda tamamlayabiliriz. Arta kalan boş zamanlarımızda branşımızla ilgili videolardan faydalanarak kendimize motivasyon sağlayabiliriz.

Sporda başta kondisyon ve dayanıklılık olmak üzere çabukluk, patlayıcılık, surat gibi antrenmanlardan oluşan hazırlıklarımızı yarışma amaçlı tamamlayarak komutla ya da ses tonuyla refleksimizi yarışma öncesi artırabiliriz. Bu da bizi zinde ve kas gruplarımızı form da kalmasını sağlar.

Bugünün şartlarını göz önünde bulundurduğunuz da kendimizin hazırlayacağı ortamları pek te küçümsememek gerekir. Tam da dört dörtlük partnerimiz olmamasına rağmen ileriye dönük yarışmalarımızdan kopmamalarımız gerekir.

Bu çalışmalarla da yetinmeyip dikkatimizi ve refleksimizi artırıcı, uyarıcı niteliğinde hem beyinsel hem fiziksel sağlığımızı dinç ve dinamik tutmak için örneğin: satranç, zeka yarışması, okuma alışkanlığı, bulmaca, genel kültüre dayalı aile bireyleriyle evde hatta telefonla arkadaşlarımızla buna benzer programlar izleyerek günümüzü daha iyi değerlendirebiliriz. Bu tür salgın hastalıklar uzun sürebilir. Başarıyı yakalamak için uzun soluklu çalışmalar neticesinde elde edilir. Biz kendimizi her an yarışma olacakmış gibi hazırlıklarımızı yapmalıyız. Allah bulaşıcı enfeksiyonların daha kötülerinden bizleri korusun.’ Dedi.

Bizde diyoruz ki; Evde kal, hareketli ol. Zor günler de zoru başaralım! Motivasyonumuzu yüksek tutalım, ufkumuz açık olsun.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On