Zobu’dan Kınama Mesajı

12 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
232 defa okundu.
Zobu’dan Kınama Mesajı

zobu-kayit-disi-faaliyetlere-goz-yumulunca-hareket-alanimiz-daralmistir0620e7ede0f9254647ef“Hafta Sonu Meydana Gelen İstanbul Beşiktaş’ta Ki Güvenlik Güçlerimize Yönelik Menfur Terör Saldırısı Bizleri Derinden Etkilemiştir.”

 

 

Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Zobu terörü lanetlediğini belirtti. Zobu açıklamasında:”Her ne olursa olsun, her nereden gelirse gelsin Masum sivil, asker polis, öğrenci kısaca halkımıza yapılan kirli pis terör saldırısını yapanları ve pis terör saldırısından çıkar sağlayan tüm herkesi lanetliyorum.

Hafta sonu meydana gelen İstanbul Beşiktaş’ta ki güvenlik güçlerimize yönelik menfur terör saldırısı bizleri derinden etkilemiştir. Gerekçesi her ne olursa olsun, her nerede ve kimler tarafından işlenirse işlensin terörizmin meşru görülemeyeceği gibi adi bir suç olduğu da her kesim tarafından bilinmelidir. Unutulmamalıdır ki; Türkiye Cumhuriyeti, milletiyle ve devletiyle bir bütün olduğu ve ayrıştırılamayacağı gibi Milli Marşı KORKMA öğüdüyle başlayan bir milleti de asla ve asla terörle korkutamayacakları tüm bu hainler tarafından bilinmelidir. Teröristleri ve terör örgütlerini yönetenleri, o kandan beslenenleri, millet olarak biliyoruz ve onların Kahrolacakları, rezil olacakları ve belalarını bulacakları zamanı sabırsızlıkla bekliyoruz. Saldırının üzüntüsünü derinden yaşarken hiç kimsenin şüphesi olmasın ki bu hainlerin bizi ayırma girişimlerine karşı dimdik ayakta olacağımız gibi, Farklılıkların yüzyıllarca kardeşçe hüküm sürdüğü coğrafyamızda beraberliğimizi bozmaya çalışan herkese kardeş kalacağımızı göstereceğiz ve yaşasın dünya halklarının kardeşliği diyeceğiz.

10 Aralık Cumartesi günü Türk Halkına karşı yapılan hain terör saldırısında hayatlarını kaybeden tüm masum Sivil, Asker, Polis ve Öğrencilerimize Allahtan Rahmet Kederli Ailelerine Başsağlığı ve Yaralılarımıza da acil şifalar dilerim.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN