ZOBU TERÖRÜ LANETLEDİ

5 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
441 defa okundu.
ZOBU TERÖRÜ LANETLEDİ

 

MURAT-ZOBU-copyMurat Zobu”Ülkemiz Üzerinde, Emperyalist Sömürücülerin Oynadıkları Oyuna Dur Demek ve Akan Kanı Durdurmak Hepimizin Görevidir.”

Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat ZOBU açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada:” Bütünlüğü bozmaya çalışan terör örgütleri hiçbir zaman hain emellerine ulaşamayacaktır.

Son günlerde yurdumuzun çeşitli bölgelerinde yaşanan menfur terör saldırıları ülkenin her ferdini derinden etkilemiştir. İnsanları birbirine yakınlaştıran ve kırgınlıkların son bulduğu bir bayram gününe yaklaşırken dahi yaşanan saldırılar, terörün çirkin yüzünü, terör örgütü ve destekçilerinin acımasızlığını, insanlık dışılığını gösterdiği gibi çaresizliğini de ortaya koymaktadır.

Saldırıların üzüntüsünü derinden yaşarken kirli emellerin bizi ayırma girişimlerine karşı dimdik ayakta kalmaya devam edeceğiz. Farklılıkların yüzyıllarca kardeşçe hüküm sürdüğü coğrafyamızda beraberliğimizi bozmaya çalışan herkese kardeş kalacağımızı 15 Temmuz ve sonrasında gösterdiğimiz gibi bundan sonrada göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Ülkemiz üzerinde, Emperyalist Sömürücülerin oynadıkları oyuna dur demek ve akan kanı durdurmak hepimizin görevidir. Vatanımıza, Bayrağımız, Asker ve Polisimize yapılan terör saldırılarını ve terör örgütlerini bir kez daha lanetliyoruz. Son gelen şehit haberi yüreğimizi daha da burksa da biliyoruz ki şehitler ölmez Vatan Bölünmez. Vatan toprağını savunmak uğruna, Yurdumuzun dört bir yanında şehit olan tüm evlatlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı dilerim.” İfadelerini kullandı.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN