ZENGİN ANKARA’DAKİ PATLAMAYI KINADI

14 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
323 defa okundu.
ZENGİN ANKARA’DAKİ PATLAMAYI KINADI

 

CHP İL BAŞKANI ZENGİN, ATATÜRK BÜSTÜNE YAPILAN SALDIRI VE TERÖR EYLEMLERİNİ LANETLEDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Ankara’da Yaşanan Terör Saldırısını Kınayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Yılmaz Zengin, Terörün Nereden Gelirse Gelsin Kesinlikle Lanetlenmesi Gerektiğini Söyledi.
İl Başkanı Zengin, Türkiye’nin merkezi ile korku verilmeye çalışılmaktadır. Biz millet olarak bu hain saldırıların asla hedefine ulaşamayacağını biliyoruz. Terör, hiçbir zaman hedefine ulaşamamıştır ve ulaşamayacaktır.” dedi.
Ankara’da düzenlenen saldırıda hayatını kaybedenlere rahmet dileyen İl Başkanı Yılmaz Zengin, “Türkiye halkının terör saldırılarına karşı duyarlı olması gerekir. Terör destekçilerinin provakasyonlarına gençlerimizin asla katılmaması gerekir. Terör örgütünün istediği atmosferin oluşmaması için birliktelik içerisinde terörü lanetlememiz gerekmektedir.” diye konuştu.
ATATÜRK BÜSTÜNE YAPILAN SALDIRI ÇİRKİN BİR EYLEMDİR
Kaman İlçesi Kurancılı Kasabasında Atatürk’ün büstüne yapılan saldırıyı sert şekilde eleştiren İl Başkanı Zengin, “Mustafa Kemal’in adını ağzına almaya muktedir olamayanlar tarafından saldırılı gerçekleştirilerek Cumhuriyet hedef alınmak istenilmiştir. Bizler cumhuriyetin değerlerini daima koruyan bir milletiz. Bu çirkin saldırının da arkasında neler olduğunu araştıracağız. Umut ederim ki böyle bir terbiyesizliğin içerisinde olanlar bir an önce tespit edilerek en ağır ceza ile cezalandırılırlar. Geleceği göremeyen gericiler, cumhuriyeti ve onun kurucusunu hedef almak istemektedirler.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN