Zafer Kadınların, Zafer Türkiye’nin

12 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1635 defa okundu.
Zafer Kadınların, Zafer Türkiye’nin

ak-parti-kadin-kollari-baskani-meryem-duger-6975028_x_oAk Parti Kadın Koları Başkanı Meryem Düğer, 1 Kasım seçimlerinin ardından Ak Kadınlara ve Kırşehir halkına teşekkür etti.

 

Ak Parti Kadın Koları Başkanı Meryem Düğer, 1 Kasım seçimlerinin ardından Ak Kadınlara ve Kırşehir halkına teşekkür etti. Meryem Düğer, Kadınlarımız kendisine yakışır bir başarı elde ettiler. Kadınlarımız bu seçim sürecinde ailelerini arka plana atarak canla başla bu dava için çalıştılar.

 

Kadınlarımız sandık başında ter dökerek bir an bile sandıklarını bırakmadılar. 1 Kasımda gösterdiğimiz performansın mükâfatını en güzel şekilde halkımız verdi ve partimizi iktidara taşıdı.

 

Daha çok yolumuz var. Biz kadınlarımızla en güzel başarılara imza atacağız. Hükümetimizin kadınlarımıza verdiği desteklerden de en güzel şekilde faydalanacağız.

 

Ak Kadınlar olarak çok çalıştık, Kırşehir genelinde devrim yaptık. Milletin kazanması istikrarın kazanması Kırşehir ve Türkiye’nin kazanması için mücadele ettik. Ben bu azimle birlikte çalışan Kadın kolları yönetimime ve tüm üye ak kadınlarımıza çok teşekkür ederim. Kazanan Kadınlarımız, Kazanan Kırşehir ve Türkiye olmuştur.

 

Ülkemiz üzerinde çok çirkin oyunlar oynandı. Ama halkımız en güzel cevabı sandık başlarında verdi. Dün olduğu gibi bugünde halkımız için elimizden gelen mücadeleyi göstererek başarı çıtamızı yükselteceğiz. 1 Kasım seçimlerinin kazanını kadınlarımızdır”

 

Kadın kolları başkanı olarak  İl Başkanımız Mustafa Kendirli’ye, Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci’ye Milletvekillerimiz Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan’a Gençlik  Kolları Başkanımız Özgür Yönlü’ye ve Tüm Kırşehir halkına teşekkürlerimizi iletiyorum.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN