ZAFER BAYRAMI BURUK KUTLANDI

31 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
411 defa okundu.
ZAFER BAYRAMI BURUK KUTLANDI

b (5)

Son iki ayda verdiğimiz şehitlerimize saygı amacıyla ülke genelinde ve Kırşehir’de 30 Ağustos Zafer Bayramı çelenk sunumuyla ve tebrikleri kabul ile sınırlı kaldı.

 

Türk Milletini yok etmek isteyen işgalci güçlere karşı 30 Ağustos 1922 tarihinde kazanılan Büyük Zafer’in 93. Yıldönümü Türkiye genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de kutlandı.

Atatürk Anıtına çelenklerin sunulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kutlamalara, Vali Necati Şentürk, Milletvekili Salih Çetinkaya, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin, şehit aileleri, gaziler, il protokolü, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Çelenklerin sunulmasının ardından kutlamalar, Vali Necati Şentürk, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin tebrikleri kabulü ile sona erdi.

Kutlamalar son iki ayda verdiğimiz şehitlere saygı amacıyla Türkiye genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de sadece çelenk sunumuyla sınırlı kaldı.

Kırşehir 40 Arena Gazetesi olarak bize bu kutlu günleri armağan eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimize rahmet diliyor ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN