ZABITA’DAN BAŞKAN BAHÇECİ’YE ZİYARET

6 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
237 defa okundu.
ZABITA’DAN BAŞKAN BAHÇECİ’YE ZİYARET

 

06.09.2016 Zabıta Haftası Nedeniyle Makam Ziyareti (2)Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Belediye Zabıta Personeli Olarak 42 Kişiyle Görev Yapıyor.”

1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 190. yıl dönümü dolayısıyla Kırşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette Yaşar Bahçeci açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada:”Zabıta Bizim Belediyemizin kolluk kuvvetidir. Bizim içinde önemli bir teşkilat hem bizim sokaktaki, çarşıdaki, pazardaki elimiz ayağımız, kolumuz hem aynı zamanda Kırşehirlilerin daha güvenilir alışveriş yapması, daha sağlıklı şartlarda alışveriş yapması noktasında da önemli bir görev icar ediyor.İş yerlerinin denetlenmesi, açılması, kapanması gibi bir takım işleri de takip ediyor. Kırşehir için kıymetli bir görev yapıyorsunuz. Belediye zabıta personeli olarak 42 kişiyle görev yapıyor. Zabıtamız kesinlikle hiçbir istismara fırsat vermeden samimi bir şekilde hizmet ediyor bundan dolayı da gurur duyuyoruz ve hepinize teşekkür ediyoruz. Bunu da Kırşehirlilere gönül rahatlılığı ile söylüyoruz. Ben rahat ulaşılabilen bir belediye başkanıyım her türlü sıkıntıda vatandaş bize rahat ulaşabiliyor. Vatandaştan bize yansıyan, zabıtamızın istismarı konusunda bize kesinlikle hiçbir şekilde şikayet yok. Bununla da gurur duyuyoruz. Hepinizden Allah razı olsun, teşekkür ediyoruz. İnsan dürüstlüğünü kaybeder ve zeval getirirse hiçbir telafisi yok.Ondan sonra ne yaparsan yap telafi edemezsin. Toplumla en çok iç içe olan, toplumun sağlığı, huzuru ve mutluluğu için çalışan bir birimimiz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluş gününü kutluyorum.” İfadelerini kulandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN