ZABITA EKİPLERİ DENETİMLERİNİ ARTIRDI

7 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
201 defa okundu.
ZABITA EKİPLERİ DENETİMLERİNİ ARTIRDI

 

thumbnail_IMG_7049Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Üzerimize Düşen Sorumlulukları Yerine Getirme Noktasında Asla Taviz Vermeyeceğiz.”

Kırşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

DENETİMLER SIKILAŞTIRILDI

Kırşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı öncesi şeker, lokum, baklava ve benzeri tatlı üretimi ve satışı yapan işyerlerini ve imalathaneleri denetledi.

UYARIDA BULUNULDU

Kırşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerde ağırlıklı olarak hijyen koşulları, ruhsat, vergi levhası ve çalışanların temizliği konusunda incelemeler yapıldı. Gıda üretim yasasına uygun hareket etmeyen işyeri ve imalathanelere uyarılarda bulunuldu.

GEREKLİ DURUMDA YASAL İŞLEM YAPILIYOR

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Vatandaşlarımızın sağlıklı, hijyenik bir ortamda, gönül rahatlığıyla alışveriş yapmalarını sağlamak amacındayız. İnsan sağlığı bizim için her şeyden önemli. Üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirme noktasında asla taviz vermeyeceğiz. Denetimlerimiz sırasında esnaflarımızı gördüğümüz eksiklikler konusunda bir kereye mahsus olmak üzere uyarıyoruz. Daha sonraki kontrollerimizde aynı durumla karşılaşmamız halinde gerekli yasal işlemleri yapıyoruz” dedi.

ŞİKÂYET İÇİN

Denetimlerin bayram süresince devam edeceğini belirten Başkan Bahçeci, vatandaşların da olumsuz bir durumda şikayetlerini 214 10 10 no’lu telefona bildirmelerini istedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On