YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL’DA YAPILDI

20 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
422 defa okundu.
YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL’DA YAPILDI

img_2507777777777777Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü 6. Yüzme Şampiyonası İstanbul’da Yapıldı

Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü 6. Yüzme Şampiyonası İstanbul İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Şampiyonaya 43 ilden korunma altında bulunan 167’i erkek 88’i kız sporcu çocuk ve 105 görevli personel olmak üzere toplam 360 kişi katıldı.
Turnuvada çocuklara Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy, ÇHGM Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanı Semra Demirkan, Birim Yöneticisi Ergin Balcı, İstanbul İl Müdürü Önal İnaltekin ve protokol üyeleri eşlik etti.
Kırşehir’in yüzme Takımı turnuvada bireysel dalda 50 Metre Sırt Üstü 2. Serbeste 3. oldu.
Şampiyona kıyasıya yarışmalara sahne olurken, yarışmalar sonunda düzenlenen yemekli törenle dereceye giren çocuk ve takımlara madalya, kupa, katılım belgeleri ve çeşitli hediyeler verildi.
Çocuklar sportif etkinliğin yanı sıra “Boğaz Turu” ve “İstanbul Kültür Gezisi”ne katıldı. Gezi programı çerçevesinde Sultan Ahmet Camii ve Meydanı, Yere Batan Sarnıcı, Topkapı Panorama ve Minya Türk gibi tarihi ve turistik yerleri gezerek bilgi aldı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü idare ve personeli olarak sporcu çocuklar ve sorumlu personellere teşekkür eder, Türkiye şampiyonluğu yolunda çalışmalarında başarılar dilediğini bildirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN